Gabby's Dollhouse Cat-Tivity Paketi Gabby'nin Kitty Karaoke Seti

Gabi ve Kitty Karaoke ile müzik yapın!

Bu eğlenceli oyuncak setinde 8,8 cm'lik koleksiyonluk bir Gabi figürü, DJ Catnip, döner tablalı bir mobilya, kitty için klavye aksesuarları ve içinde bir sürpriz olan gizli bir kutu bulunur!

Gabi'nin yanına bir klavye veya sürpriz aksesuar yerleştirin ve sallayın. Gabi figürü bir elinde tef, diğer elinde mikrofon tutar, böylece en sevdiği şarkılara eşlik edebilir. Gabi'nin kedi kulaklarına basın ve tef çalarken elinin hareketini izleyin! Kedi kulaklarına tekrar basın kolunu tekrar yukarı kaldırmak için. Bu çok eğlenceli! Sonra DJ'in döner tablasındaki kedi plaklarını çevirin, gerçekten hareket ediyorlar!

Bu çocuk oyuncağı mükemmel bir hediyedir ve Gabi'nin Kedi Evi (ayrı satılır) ile birlikte kullanılabilir. Flower-rific Garden ve Art Studio oyun setleri (her biri ayrı satılır) dahil olmak üzere tüm Gabby's Dollhouse oyun setleriyle daha fazla hikaye anlatma olasılığını keşfedin!

Ekstra sürpriz: Ücretsiz Gabby's Dollhouse Uygulamasında (iOS ve Android için mevcuttur) özel bir ödülün kilidini açmak için kedi evi paketinin içindeki QR kodunu tarayın. Art Studio Kit'i eve getirin ve Gabi ile müzikal eğlenceye katılın!

Kutu ölçüsü: 18 x 5 x 21,5 cm

Ağırlık: 0,145

Diğer Özellikler
Stok Kodu6062027
MarkaGabby ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
778988374177

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.