Gabby's Dollhouse Cat-Tivity Paketi Gabby'nin Sanat Atölyesi

Fiyat:
509,90 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

Gabby ve Gabby'nin Dollhouse Sanat Stüdyosu Seti ile bir şaheser çizin!

Bu eğlenceli oyuncak setinde 3,8 inçlik Gabby Girl koleksiyonluk figürü, Baby Box Cat figürü, bir sanat dolabı mobilya parçası, boya paleti aksesuarı ve ayrıca içinde sürpriz bir aksesuar bulunan bir Dollhouse Teslimat kutusu bulunur!

Tıpkı Gabby'nin dizide yaptığı gibi, özel Dollhouse Teslimatınızın kutusunu açın ve setin gizemli aksesuarını keşfedin. İçinde ne bulacaksın? Açıklamanın ardından Gabby ve Baby Box Cat ile kendi maceralarınızı yaşamak için hayal gücünüzü kullanın! Paleti veya sürpriz aksesuarı Gabby'nin eline verin ve stüdyoda yaratıcı olmasına yardımcı olun. Gabby'nin kedi kulaklarına bastırın ve önlüğünün temizden boya lekeli hale dönüşünü izleyin! Önlüğü temizlemek için kedi kulaklarına tekrar basın. Bu çok eğlenceli! Ardından dolabın silindirinden bir miktar el işi kağıdı çekiyormuş gibi yapın; gerçekten dönüyor!

Bu çocuk oyuncağı mükemmel bir hediyedir ve Gabby's Purrfect Dollhouse (ayrı satılır) ile birlikte kullanılabilir. Çiçek Bahçesi ve Kitty Karaoke (her biri ayrı satılır) dahil olmak üzere tüm Gabby's Dollhouse Setleriyle daha fazla hikaye anlatma olanağını keşfedin! Son bir sürpriz için, ücretsiz Gabby's Dollhouse Uygulamasındaki (iOS ve Android'de mevcuttur) özel bir ödülün kilidini açmak için Dollhouse Teslimatı içindeki QR kodunu tarayın. Sanat Stüdyosu Setini eve getirin ve resim yapma eğlencesi için Gabby's Dollhouse'dan Gabby'ye katılın!

Diğer Özellikler
Stok Kodu6062025
MarkaGabby ®
Stok DurumuVar
778988374160

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.