Hot Wheels Çember Pistli İftaiye İstasyonu

Gelince Haber Ver !

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
819,90 TL
Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
739,90 TL

Hot Wheels Çember Pistli İftaiye İstasyonu oyun seti çok katlı ve ayarlanabilir çember ve arabaların istasyonda ilerleyip su şeklindeki şeffaf rampadan aşağı inmesini sağlayan çember tetikleyiciyle çocukların en sevdiği yerden ilham alır.

Tabanda, yaratıcı hikayelere ilham veren heyecan verici pist detayları ve pistin diğer Hot Wheels setlerine bağlanmasını sağlayan bağlayıcılar bulunur. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Bir Hot Wheels itfaiye aracı dahildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Hot Wheels Çember Pistli İftaiye İstasyonu oyun setiyle, ayarlanabilir çemberde Hot Wheels şehrini kurtarmak için akrobasi hareketlerinizi sergileyin ve yarışın. Çocuklar, sete dahil olan Hot Wheels itfaiye aracını manuel asansöre kadar sürüp aracı üç kattan birine çıkarır. Ardından, hızla çemberden geçip şelale biçimindeki şeffaf kaydırakla aşağı iner.

Oyunun gerçek hayata daha çok benzemesi için sette ayarlanabilir itfaiye vanası hortumu, sallanan kapı ve garaj kapısı bulunur. Çocuklar, özel park yerlerine başka arabaları park edip arabalarını kolayca saklayabilir ve istediklerinde oyuncaklarına hemen ulaşabilir. Bir Hot Wheels itfaiye aracı dahildir. Diğer araçlar ayrı olarak satılır. Çocukların kendi Hot Wheels şehirlerini tasarlayabilmesi için set diğer Hot Wheels setlerine bağlanabilir.

Kutu içerisinde; 1 adet Hot Wheels Çember Pistli İftaiye İstasyonu ve 1 adet 1:64 ölçekli Hot Wheels itfaiye aracı dahildir.

Ürün ölçüsü: 32 x 35 x 18 cm

Kutu ölçüsü: 25 x 36,8 x 9 cm

Ağırlık: 0,973 kg

Diğer Özellikler
Stok KoduHKX41
MarkaHot Wheels ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
194735109661

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.