Hot Wheels Color Reveal Renk Değiştiren Özel 2'li Araçlar 1. Seri Turuncu

Gelince Haber Ver !

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Hot Wheels Color Reveal Renk Değiştiren Araçlar İkili paket muhteşem sürprizlerle dolu!

Haznenin içinde özel Color Reveal kaplamalı, 1:64 ölçekli iki adet Hot Wheels Color Reveal - Renk Değiştiren Araç bulunur. İlk kez renk değiştirirken hazneyi suyla doldurup arabayı içine yerleştirin ve suyun rengi değişene kadar her arabayı haznenin içinde sallayın. Ardından arabayı hazneden çıkarın ve rengin altında saklı muhteşem süslemeleri keşfedin! Aracınızın görünümünü tekrar değiştirmek ister misiniz? Hazneyi soğuk suyla doldurun ve muhteşem renk değişimi için her arabayı tekrar suya daldırın! İlk haline döndürmek için aracı ılık suya batırmanız yeterli! Aracı arka arkaya ılık ve soğuk suya daldırarak renk değiştirme eğlencesini istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz! Tek araba, iki farklı tasarım! Hot Wheels aracınızın rengini değiştirmek için kullandığınız bu hazneyi aracınızı saklamak için de kullanabilirsiniz. İkili paket ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Hazne ile birlikte gelen 1:64 ölçekli iki adet Hot Wheels Color Reveal aracın dahil olduğu Hot Wheels Color Reveal - Renk Değiştiren Araçlar paketi içerisinde keşfedilmeyi bekleyen iki sürpriz bulunuyor.

Koleksiyondaki ikili paketlerin her birinde farklı araçlar bulunur. Çocuklar ve koleksiyoncular tüm araçları (Her biri ayrı olarak satılır.) toplayıp renk değiştirme eğlencesine atılmak için sabırsızlanacak!

Hot Wheels araçları, arabalarla oynarken yaratıcılıklarını kullanmayı seven 3 yaş ve üzeri çocuklar için muhteşem bir hediyedir.

Ürün ölçüsü: 7 x 2,5 x 3 cm.

Diğer Özellikler
Stok KoduGYP13-GYP14-01
MarkaHot Wheels ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
887961977776

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.