Hot Wheels Hız Rampalı Tır

Fiyat:
989,90 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

Hot Wheels Hız Rampalı Tır, şık tasarımlı ve kullanışlı Hot Wheels taşıyıcı tır ile diğer setlere bağlanabilen, 60 cm'lik, muhteşem dik yarış pisti özelliklerini bir arada sunuyor.

Taşıma amaçlı kullanımda, bu büyük tır, dev tekerlekleri üzerinde yol alırken 20'den fazla 1:64 ölçekli araç taşıyabilir. Heyecan boyutunu artırmak istediğinizde arka kilidi açın ve bu taşıyıcı tırı 60 cm'lik muhteşem bir piste dönüştürün. Diğer setlere bağlanabilen bu pistte, arabalarınıza yer çekimi düşüşüyle akrobasi yaptırın (diğer pistler ayrı olarak satılır). Taşıma işine hemen başlayabilmeniz için bir adet Hot Wheels araç dahildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.  

Hot Wheels Hız Rampalı Tır, taşıma görevine olağanüstü heyecanlar eklemek istediğiniz an, araba taşımaya elverişli şık bir römorklu kamyondan, yer çekimi düşüşü imkanı veren 60 cm'lik muhteşem bir piste dönüşür. 

Dönen kocaman tekerlekleriyle başlı başına eğlence kaynağı olan bu taşıyıcı tır, 20'den fazla Hot Wheels araç taşıyabilir. 

Arka kapağın kilidini açın ve taşıyıcı tırı 60 cm'lik hızlı düşüş akrobasisi için bir piste dönüştürün.    

1 adet Hot Wheels araç içerir. Pist ise akrobasi maceralarını uzatmak için diğer setlere bağlanabilir (diğer pistler ayrı olarak satılır).

Bu taşıyıcı tır, devasa yükleme kapasitesi ve müthiş düşüş akrobasisiyle hem kullanışlı hem de maceraperesttir. 4 yaş ve üzeri çocuklar bu olağanüstü hediyeyi ellerinden düşürmeyecek.
 
1 adet Hot Wheels Hız Rampalı Tır ve 1 adet Hot Wheels araba içerir.

Rampa yüksekliği: 61 cm

Ürün ölçüsü: 46,5 x 9 x 19 cm

Kutu ölçüsü: 48,5 x 10 x 25 cm

Ağırlık: 1,149 kg

Diğer Özellikler
Stok KoduHDY92
MarkaHot Wheels ®
Stok DurumuVar
194735035885

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.