Hot Wheels Mega Garaj Oyun Seti

Gelince Haber Ver !

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
819,90 TL
Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
739,90 TL

Garajın merkezinde, arabaları katlara götüren ve piste bırakan sarmal bir asansör bulunur. Çocuklar, asansörü döndürme koluyla kontrol ederek arabaların diğer maceralara devam etmesine ya da otoparktaki bir alana park edilerek sergilenmesine karar verebilir.

Döndürme kolunu çevirerek sarmal asansörü kontrol edin ve 60'tan fazla Hot Wheels aracı alabilen oyun setinde arabaları hareket ettirin. Set bir araç ile birlikte gelir (diğer araçlar ayrı satılır).

Aracı dönen rampada park etmek veya aşağıya doğru devam etmesini sağlamak için yönlendiricileri kullanın.

Bu dev setteki basarak çalıştırılan özellikleri kullanarak gerçekçiliği bir üst seviyeye taşıyın ve hikaye anlatımı olasılıklarını artırın.

Efsanevi bir pist inşa edin!
Tabandaki birçok bağlantı noktasını kullanarak seti diğer Hot Wheels pist setleri (ayrı olarak satılır) ile birleştirin. Ayrıca çocuklar dört seviyenin her birindeki çıkış noktalarına meşhur Hot Wheels turuncu pist parçalarını (ayrı olarak satılır) bağlayabilir.

Oyun seti, tabandaki birçok bağlantı noktası kullanılarak diğer Hot Wheels setleri ile birleştirilebilir.

Turuncu pist parçalarıyla birleşmeyi sağlayan ek dört çıkış noktası sayesinde en muhteşem şekil ve yapı elde edilebilir.

Paketi açar açmaz oynamaya başlamak için bir 1:64 ölçekli Hot Wheels aracı dahildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Garajda yaklaşık 60 araç saklanabilir.

Kutu ölçüsü: 49,5 x 32,4 x 74,8 cm

Ağırlık: 2,954 kg

Diğer Özellikler
Stok KoduGTT95
MarkaHot Wheels ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
887961920901

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.