Hot Wheels RacerVerse Marvel 2 Araçlı Pist Seti

Fiyat:
2.559,90 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

Hot Wheels RacerVerse Spider-Man ve Black Panther, süper heyecan verici Hot Wheels RacerVerse Spider-Man pist setinde çok turlu bir yarışta kafa kafaya gidiyor.

Çocuklar, dahil olan Hot Wheels RacerVerse die cast Spider-Man ve Black Panther araçlarını bir döngüden ve virajlardan beş kez hızla fırlatır. Birincilik zaferi garantilerken, ikincilik köprü çöktüğünde Doc Ock'un pençeleri tarafından pistten düşürülür!

Hain Doc Ock'tan kimin kaçacağını görmek için Hot Wheels RacerVerse Spider Man'in Ağ Atma Yarış Pisti çevresinde Spider-Man ve Black Panther ile yarışın!

Çocuklar yarış arabalarını çarpma rampalarına doldurur, ardından onları parkurda beş kez yakınlaştırmaya gönderir. Bitiş çizgisine ilk varan zaferi ilan ederken, ikinci sıra Doc Ock'ın hareketli pençeleri tarafından yere serilir!

Hot Wheels RacerVerse, Spider-Man ve Black Panther'i Hot Wheels pistlerinde kullanım için optimize edilmiş bir die cast arabanın direksiyonuna koyuyor.

Parkur parçaları, açık uçlu oyun ve macera için diğer Hot Wheels parkurlarıyla uyumludur. Set, kolay saklama için toplanır. Ek setler ayrı satılır.

Kutu içerisinde; Sticker, Spider-Man ve Black Panther'den ilham alan iki Hot Wheels RacerVerse aracı ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Diğer Özellikler
Stok KoduHLP34
MarkaHot Wheels ®
Stok DurumuVar
194735162055

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.