Hot Wheels Skate Ahtapot Kaykay Parkı

Fiyat:
1.459,90 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

Hot Wheels Skate Octopark Kaykay Setinde şıklığı yakalayın!

Dev bir ahtapot kafasından inin ve eziyet rayları, dikey çeyrek borular ve çiğneyen köpekbalığı sürprizi içeren destansı bir klavye yolculuğuna başlayın. Özel, tamamen monte edilmiş bir klavye ve bir çift çıkarılabilir kaykay ayakkabısı dahildir. Arkadaki saklama bölmesinde üç tahta ve beş çift ayakkabı daha bulunur. (İlave tahtalar ve ayakkabılar ayrı satılır.) Renkler ve süslemeler değişiklik gösterebilir.

Hot Wheels Skate Octopark Kaykay Setinde rayları ve çivi numaralarını taşlayın!

Ahtapot temalı set, bol miktarda kaykay yüzeyi ve açık uçlu oyun için taşlama rayları, dikey çeyrek borular, merdivenler, kaseler ve çıkıntılara sahiptir. Tahtayla etkinleştirilen parçalama özelliğine sahip bir köpekbalığı bile var!

Yeni başlayanların numaralarda ustalaşmayı öğrenmesine yardımcı olmak için özel, tamamen monte edilmiş bir tahta ve bir çift çıkarılabilir kaykay ayakkabısı içerir.

Setin arkasında 4 klavye ve 6 çift kaykay ayakkabısı bulunur. (Ek tahtalar ve ayakkabılar ayrı satılır.) 5 yaş ve üzeri parmak kaykaycıları ve spor ayakkabı tutkunları için harika bir hediyedir.

Kutu içerisinde; 1 özel klavye ve 1 çift çıkarılabilir kaykay ayakkabısı içeren 1 Hot Wheels Skate Octopark Kaykay Seti içerir.

Kutu ölçüsü: 33 x 40,5 x 11,5 cm

Ağırlık: 1,550 kg

Diğer Özellikler
Stok KoduHMK01
MarkaHot Wheels ®
Stok DurumuVar
194735129102

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.