Hot Wheels Track Builder Tasarla ve Yeniden Oluştur Serisi Ayarlanabilir Çember Paketi

Gelince Haber Ver !

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
569,90 TL
Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
739,90 TL
Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
2.269,90 TL

?Hot Wheels Track Builder Tasarla ve Yeniden Oluştur Serisi ile çocuklarda yaratıcılığın sınırı yok!

En iyi tarafı da  çocuklara, kendi hayal  güçlerinin sınırlarını  zorlayarak  efsanevi setler yaratıp bunları genişletme imkanı sunması!  Bu 7 farklı paketten oluşan seride 3 kategori vardır: Pist  Kurma, Akrobasi ve Hızlanma.

Özel viraj paketi, pist kurma kategorisinin bir parçasıdır. Bu pakette çocuklar 30 cm. ve 15  cm. uzunluğundaki kıvrımlı  pist parçalarıyla  ve yönü değiştiren düz pistle eşsiz  pistler kurar! Katlanır pist paketi de pist kurma kategorisinin bir parçasıdır. Bu pakette çocuklar  toplam 3.5  metre uzunluğunda düz pistlerle, 5 menteşeyle ve ek temel bağlantı noktalarıyla eşsiz pistler kurar. Bir diğer pist kurma  kategorisi olan Duble Pist Paketi içinde 2 şeritten tek şeride düşen, birden fazla aracın yarışabildiği pist  bulunur.

Çocuklar; kutudan çıkan 3 adet ayarlanabilir Y şeklindeki  pist  parçası,  bağlantı  noktaları ve  7 adet özel  kalıplı  pistle  4 şeritten  2  şeride  ve  2  şeritten de  tek şeride düşen eleme yarışları  düzenleyebilir! Uzun  Atlama  Paketi pistinde 4  farklı hızda  fırlatıcı,  çapraz  bağlantı  noktaları,  fırlatma  ve  iniş  rampası ile mükemmel  akrobasi hareketleri  çin pist parçaları bulunur. Hız  Kıskacı  Paketi, çocukların yüksek ve dik bir pist kurarak başlangıcı etkileyici akrobasi hareketleriyle yapmalarını sağlar. Kıskacı veya  düşer kapağı pistin tam ortasına kurarak  hem  hızı  hem  de  heyecanı  artırabilirler! 

Çember Hızlandırıcı Paketi hızlanma kategorisindedir. Bu pakette çocuklar, pistler arası kesintisiz yarış eğlencesi için araçlarını  hızlandırabilir. Ayarlanabilir  Viraj  Hızlandırıcı, U dönüşlü pistten düz piste uzanan açısıyla parkurlara heyecan katar. Çocuklar,  araçların döndüğü  her açıya hız katar. Hızlanma kategorisinin bir parçası olan Viraj Hızlandırıcı paketinde iki pist parçası, bağlantı  noktaları  ve  metal  bir  arabanın  yanı  sıra  muhteşem  bir  hızlandırıcı  da  bulunur.  Elbette  her Track Builder  paketinde  bir  adet  Hot Wheels aracı  bulunur ve çocuklar, hayal güçlerinin  zin verdiği her pisti tasarlayabilir.

Birbirinden havalı 7 farklı paketin içindeki parçalarla Track Builder ile oluşturabileceğin özgün pistlerin, yapabileceğin akrobasi hareketlerinin ve hız yarışlarının tek sınırı hayal gücün!

Çocuklar, hayal ettikleri her pisti sayısız şekilde tasarlayıp yeniden oluşturabilir. Her bir paket birbirinden farklı, efsanevi pistler oluşturmanın kapılarını aralıyor.

Serinin; Long Jump Pack, Loop Kicker Pack, Fold Up Track Pack, Speed Clamp Pack, Curve Kicker Pack, Split Track Pack ve Premium Curve Pack olmak üzere 7 farklı modeli bulunmaktadır.

Sınırsız sayıda birleşim için diğer Hot  Wheels  setlerine (ayrı  olarak  satılır) bağlanabilir.

Kutu ölçüsü: 30,5 x 5,6 x 19,3 cm.

Diğer Özellikler
Stok KoduGLC87-GVG57
MarkaHot Wheels ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
887961924640

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.