Jurassic World Süper Devasa Colossal Indoraptor 99 Cm

Fiyat:
2.369,90 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

Indoraptor Süper Muazzam oluyor! Bu dinozor 16 inç boyunda ve Jurassic World: Fallen Kingdom'dan önemli bir Jurassic World kötü adamını canlandırıyor.

İmza niteliğindeki vahşi görünümü, devasa pençeleri, geniş açılan çeneleri, üst üste binen dişleri ve tehditkar kırmızı gözleri içerir. Sadece agresif görünmekle kalmaz, 20'ye kadar mini dinozor figürünü yutabilir. Karnındaki mandallı bir kapı mini figürleri serbest bırakır. 4 yaş ve üzeri için. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir.

Devasa boyuttaki Super Colossal Indoraptor, 3'ten fazla his uzunluğundadır ve Jurassic World hayranlarının oyun zamanına büyük bir şekilde saldırmasına olanak tanır!

Jurassic World: Fallen Kingdom'dan gelen bu kötü dinozor, ürkütücü pençeler, üst üste binen dişler ve tehditkar kırmızı gözler içeren bir tasarıma sahiptir.

Çocuklar, geniş açılan çenesiyle 20 mini figürü yutabilen bu Indoraptor ile saldırganlık için tüm iştahlarını giderebilir! Oynatmayı tekrarla! Etçil dinozorun yuttuğu avı serbest bırakmak için mideyi açın ve her şeye yeniden başlayın.

Kutu ölçüsü: 35,5 x 15,5 x 61,5 cm

Ağırlık: 3,000 kg

Diğer Özellikler
Stok KoduHKY14
MarkaJurassic World ®
Stok DurumuVar
194735110247

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.