LEGO Avatar Neytiri ve Thanator AMP Robotlu Quaritch?e Karşı

Gelince Haber Ver !

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Ödülü hak eden bir Avatar hayranı veya 9 yaş ve üzeri bir çocuk tanıyor musunuz?

Bu LEGO Avatar Neytiri ve Thanator AMP Robotlu Quaritch?e Karşı yapım oyuncağı seti tam aradığınız oyuncak. Sette Neytiri ve Albay Miles Quaritch'in mini figürleri, Neytiri'nin Thanator figürünün duruşu ayarlanabilir modelleri ve Albay'ın AMP robotunun yanı sıra karanlıkta parlayan parçalara sahip bir orman yapısı bulunur.

Tek başınıza oynayın veya ailece bir araya gelip anılar oluşturun; Çocuklar ve aileler aksiyon sahnelerini canlandırırken veya yeni hikayeler oluştururken, Pandora'nın güzel ve tehlikeli yağmur ormanını yansıtacak şekilde hazırlanmış setle bir çocuğun veya film hayranının doğa sevgisini artırın. Oyunu genişletmek ve Pandora'nın benzersiz bir versiyonunu oluşturmak için (ayrı satılan) setleri karıştırın.

Aksiyon oyunu veya sergilemek için üretildi; Simgeleşmiş karakterler ve konumlarla LEGO Avatar setleri, çocuklara harika bir oyun deneyimi ve heyecan verici hikaye seçenekleri sunar. Modeller, figürlerin poz vermesi için hazırlanmış detaylı bir modelle rafta sergilendiğinde de harika görünür; daha büyük hayranlar, canlı evreni yeniden keşfederken neşeli bir odaklanmanın keyfini çıkarabilir.

Thanator'unuza atlayın, Na'vi kuru'nuzu kullanarak bağlanın ve ardından Albay Quaritch'e karşı savaşında Neytiri'ye katılın! Bu harika LEGO Avatar setiyle aksiyona dalın ve destansı son karşılaşmalarını canlandırın. Karanlıkta parlayan parçalarla yağmur ormanı ortamını oluşturun. Albayı AMP robotuna yerleştirin, Neytiri'yi Thanator'a bindirin ve başlayın. Kim yenecek? Size bağlı!

Aksiyon ve macera; Çocuklar ve hayranlar, bu LEGO Avatar Neytiri ve Thanator AMP Robotlu Quaritch?e Karşı setini kurup Pandora dünyasını keşfederken film deneyimini yeniden yaşayabilir.

İçinde ne var? Bu LEGO setinde Neytiri ve Albay Miles Quaritch mini figürleri, parçalarla yapılan bir AMP robotu ve Thanator figürünün yanı sıra karanlıkta parlayan öğelere sahip, inşa edilebilen bir yağmur ormanı sahnesi bulunur.

Oynamak ve sergilemek için; Çocuklar ve Avatar hayranları, filmden heyecan verici bir sahneyi canlandırabilir veya Neytiri ve Thanator'un AMP robotlu Albay'a saldırmak üzere olduğu dinamik bir görüntü oluşturabilir.

Hayranlar ve 9 yaş ve üzeri çocuklar için; Pandora'nın kaderi için savaşan Neytiri ile Albay arasındaki son karşılaşmayı inşa edin ve tekrar canlandırın.

Evde oynanabilen veya taşınabilen oyun; Albay'ın duruşu ayarlanabilir AMP robotunun yüksekliği 13 cm, genişliği 6 cm, derinliği 10 cm'dir ve Albay mini figürünün yanı sıra motorlu testere takılabilir.

3 talimat kitapçığı; Tüm LEGO Avatar setleri, arkadaşların veya ailenin setin farklı kısımlarını birlikte kurabilmesi için 3 yapım talimatları kitapçığı ile sosyal etkileşim için tasarlanmıştır.

Pandora?ya dönün; Bu ve diğer LEGO Avatar setleri, filmin hayranlarına yılbaşı veya doğum günü hediyesi olarak verilebilir ve her yaştan çocuklara sınırsız oyun ilhamı verir.

Kutu ölçüsü: 28,2 x 5,9 x 26,2 cm

Ağırlık: 0,58 kg

Parça sayısı: 560

Teknik Özellikler
LegoAvatar
CinsiyetUnisex
Yaş9+
Diğer Özellikler
Stok Kodu75571
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702016913590

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.