LEGO City Elektrikli Spor Araba

Fiyat:
229,90 TL
21,06 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

Oyuncak arabaları seven çocuklar, neon sarısı detayları, havalı tekerlekleri ve büyük arka spoyleriyle fütüristik tasarımlı LEGO City Elektrikli Spor Araba?ya bayılacak. BU oyun seti, ayrıca oyuncak bir şarj istasyonu ve eğlenceli rol yapma faaliyetleri için sürücü minifigürü içerir.

LEGO City Elektrikli Spor Araba oyun seti, kolay anlaşılır resimli ve basılı bir yapım rehberi ve çocukların modeli yaparken bitmiş modeli her açıdan görselleştirmelerini sağlayan sezgisel yakınlaştırma ve döndürme araçlarına sahip dijital bir yapım yardımcısı olan LEGO Builder uygulamasıyla birlikte gelir.

Çocuklar inanılmaz araçları ve makineleri görerek büyürler ve LEGO City Harika Araçlar yapım setleri sayesinde açık uçlu yaratıcı oyunlara ilham veren gerçekçi modeller ve eğlenceli karakterlerle bunları yakından keşfetme şansı bulurlar.

Yıldırım hızında Elektrikli Spor Araba?nın direksiyonuna geçin. Göz alıcı neon sarısı detayları, havalı tekerlekleri ve devasa arka spoyleriyle fütüristik tasarımına göz atın. Sonra arabaya atlayın ve en yakın yarış pistine gitmeden önce güneş enerjili şarj noktasına uğrayın!

Havalı arabaları seven çocuklar, LEGO City Harika Araçlar evrenine eğlenceli bir giriş olan LEGO City Elektrikli Spor Araba oyuncak yapım setine bayılacak. Oyuncak bir spor araba ve şarj istasyonu yapmak için ihtiyacınız olan her şey, ayrıca bir sürücü minifigürü. Çocuklar kokpiti açarak sürücü minifigürünü oturtabilir, oyuncak şarj noktasındaki güneş panellerini ayarlayabilir ve kablosunu arabaya bağlayabilir.

LEGO City Elektrikli Spor Araba?nın yüksekliği 4 cm, uzunluğu 12 cm, genişliği 5 cm?dir. Bu oyuncak Elektrikli Spor Araba, çocukların hayal güçleriyle çalışır. Çocuklar, akıllı telefonlar ve tabletler için LEGO Builder uygulamasıyla modeli yaparkenyakınlaştırabilir, döndürebilir ve her açıdan görüntüleyebilir. LEGO City oyun setleri, açık uçlu yaratıcı oyunlara ilham veren inşa edilebilen oyuncaklar ve karakterlerle çocukların öz güvenlerini ve önemli yaşam becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.

Parça sayısı: 95

Kutu ölçüsü: 15,7 x 14 x 6 cm

Ağırlık: 0,15 kg

Diğer Özellikler
Stok Kodu60383
MarkaLego ®
Stok DurumuVar
5702017399829

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.