LEGO City İnşaat Kazıcısı

Fiyat:
379,90 TL
36,02 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

Kaya matkabı, değiştirilebilir kepçe ve palet kaldırma aparatlarına sahip LEGO City İnşaat Kazıcısı ile çocukların hayal güçlerini çalıştırın. Bu eğlenceli oyun seti, ayrıca oyuncak bir akıllı bank, 2 işçi minifigürü ve 5 yaş ve üzeri için saatlerce inşaat temalı oyunları teşvik edecek eğlenceli aksesuarlar içerir.

Bu oyuncak ekskavatör oyun seti, kolay anlaşılır resimli bir yapım rehberi ve çocukların modeli yaparken bitmiş modeli her açıdan görselleştirmelerini sağlayan inanılmaz yakınlaştırma ve döndürme araçlarına sahip dijital bir yapım rehberi olan LEGO Builder uygulamasıyla birlikte gelir.

Çocuklar inanılmaz araçları ve makineleri görerek büyürler ve LEGO City Harika Araçlar yapım setleri sayesinde açık uçlu yaratıcı oyunlara ilham veren gerçekçi modeller ve eğlenceli karakterlerle bunları yakından keşfetme şansı bulurlar.

Kişiselleştirilebilir İnşaat Kazıcısı?na atlayın! LEGO City işçilerinin eski bir park bankını, telefon şarj eden fütüristik bir bankla değiştirmesine yardım edin. Bölgeyi temizlemek için kazıcının kaya matkabı ve kepçe aparatlarını kullanın. Sonra yeni bankı kaldırıp yerine koymak için palet kaldırma aparatını takın. İşiniz bittiğinde, süpürgenizi ve ekipmanınızı alın ve bir sonraki işe koyulun!

Yapım oyuncaklarını sevenler, değiştirilebilir bom aparatları olan LEGO City İnşaat Kazıcısı?na bayılacak. Çocukların kişiselleştirilebilir LEGO City İnşaat Kazıcısı?nı yapmak için ihtiyaç duyacakları her şey, ayrıca bir park bankı ortamı, oyuncak akıllı park ve 2 işçi minifigürü. Çocuklar ön boma kepçeyi ya da palet kaldırma aparatını, arka boma da kaya matkabı aparatını takabilir.

Yapıldığında oyuncak inşaat aracının yüksekliği 11 cm, uzunluğu 18 cm, genişliği 6 cm?dir. Aksesuarlar arasında oyuncak akıllı telefon, süpürge ve kürek bulunur. Çocuklar, akıllı telefonlar ve tabletler için LEGO Builder uygulamasıyla modeli yaparken yakınlaştırabilir, döndürebilir ve her açıdan görüntüleyebilir. LEGO City oyuncak yapım setleri, çocuklar eğlenceli modelleri ve karakterleri yaparken ve onlarla oynarken öz güvenlerini ve önemli yaşam becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

 Parça sayısı: 148

 Kutu ölçüsü: 26 x 19 x 6 cm

 Ağırlık: 0,335 kg

Teknik Özellikler
CinsiyetUnisex
LegoCity
Yaş5+
Diğer Özellikler
Stok Kodu60385
MarkaLego ®
Stok DurumuVar
5702017416403

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.