LEGO City Mavi Canavar Kamyon 60402 - 5 Yaş ve Üzeri

5 yaş ve üstü çocuklar için ilgi çekici bir oyun seti mi devam edecek? LEGO City Mavi Canavar Kamyon (60402), harika bir seçimdir. Bu sağlam arazi aracı, devasa kauçuk lastiklere ve aksiyon dolu oyunların devamlılığına sahip dayanıklı bir yapıya sahiptir. Verimli, yaratıcı rol yapma çalışmaları için bir minifigür içeren muhteşem bir oyuncaklarla dolaşırken ve cesur atlayışlar sırasında çok eğlenecek.

Bu canavar oyuncak kamyonu sadece harika bir oyun deneyimi sunmakla kalmıyor. Çocuklar, hem resimli yapım rehberi hem de LEGO Builder'ın taşıyabileceği adım adım talimatlarla eğlenceli bir yapım deneyiminin gerçekleşebilmesini sağlıyor. Bu uyumlu yardımcı uygulamayla çocuklar, modelleri inşa ederken 3 boyutlu olarak görselleştirebilir, süreci takip edebilir ve sanal oyun setlerini keşfedip kaydedebilir.

Senin Şehrin, Senin Kuralların! LEGO City'deki çocuklar gökyüzünde süzülerek, pistlerde hızla yarışarak, hırsızları kovalayarak ya da yangınları söndürerek kendi hayali maceralarını oluşturur. Daha fazla eğlence için bu seti LEGO City serisinden diğer setlerle (ayrıca satılır) birleştirin.

LEGO City Mavi Canavar Kamyon ile araba sürmenin heyecanını korur! Bu güçlü araç, yüksek yol tutuşlu viraj alma ve uçan atlayışlar için devasa kauçuk lastikleriyle engebeli araziler ve yüksek hızlı aksiyon için yapıldı. Direksiyona geçin ve kalabalıkları coşturacak efsanevi sürüş gösterileri için en yakın stadyuma yol alın!

Çocuklar, arazi aksiyonu için LEGO® City Mavi Canavar Kamyon oyuncak seti ile muhteşem sürüş gösterileri gerçekleştirebilir. Bir mavi canavar kamyon ve sürücü minifigürü yapmak için çocukların ihtiyaçları olan her şey. Çocuklar, sürücü minifigürünü oyuncak canavar kamyonun kokpitine oturtup yola çıkarılabilir eğlenceli numaralar ve gösteriler gerçekleştirebilir.

Bazı modeller 3 boyutlu olarak yakınlaştırılıp döndürülebilir, yapım sürecini takip edebilir ve sanal oyun setlerini keşfedip kaydedilebileceği LEGO Builder çalıştırılabilir. Bu canavar kamyon yarış seti, 5 yaş ve üzeri çocuklar ve bitmeyen yarış aksiyonunu sevenlere her zaman verilebilecek eğlenceli bir ödül veya yılbaşı hatırasıdır

148 parçalı canavar kamyon modelinin uzunluğu 9 cm, uzunluğu 13 cm, genişliği 10 cm'dir.

Parça sayısı: 148

Kutu ölçüsü: 20,5 x 19,1 x 7,3 cm

Ağırlık: 0,317 kg

Diğer Özellikler
Stok Kodu60402
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017566757

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.