LEGO City Uzay Keşif Robotu ve Uzaylı Canlı 60431 - 6 Yaş ve Üzeri

6 yaş ve üstü çocuklar için LEGO City Uzay Keşif Robotu ve Uzaylı Canlı oyun setiyle yeni dünyalarda dolaşmak çocuk oyuncağı. Bu sağlam uzay hareket aracı, kayalık gezegeninin arazisinde dolaşabilmesi için 6 büyük son derece ve gelişmiş çözümlera sahiptir. Çocuklar, gezegenin yeryüzünün haritasını sunan, buhar fışkırtan tuhaf gayzerleri ve uzaylı canlıları keşfeden mürettebata katılabilir. Bu eğlenceli set, 2 uzaylı minifigürü, robot ve uzaylı figürleri içeriyor.

Uzay kaşifinizi heyecan verici bir maceraya çıkarın! LEGO Builder uygulamasını indirebilir ve çocuk modellerini 3 boyutlu olarak yakınlaştırıp döndürebilir, ilerlemelerini takip edebilir ve yeni LEGO yapım setlerini keşfedebilecek yeni bir yapım eğlencesi anında adım atın. LEGO City uzay aksesuarları, sınırsız yaratıcı oyunlar için araçlar, detaylı yapılar ve hayalle gerçeği karıştıran ilham verici karakterleri ile her duruma uygun harika duygulardır. Çocuklar, daha da fazla efsanevi macera için bu uzayabilir oyun setini, LEGO City uzay serisinden diğer setlere (ayrıca satılır) seçenekleri mevcuttur.

Fütüristik döngü robotuyla yeni dünyalarda dolaşımın. Bu muazzam uzay ekibi makinesi, güç üreten enerji kristalleriyle çalışıyor ve kayalık arazide gidebilmek için muazzam lastiklere ve gelişmiş çözüme sahip. Gezegen gezegeninin haritasını çıkarırken, buhar fışkırtan tuhaf gayzerleri keşfederken, hatta dost uzaylılarla tanışırken gruba katılın. Sıkı tutunun!

Bu uzay oluşumu oyuncağın yapım setinde, çocukların bir uzayda kalma robotu, gayzer ortamında, 2 uzaylı mürettebatı minifigürü, robot ve uzaylı aksiyon figürleri yapmak için gerekli olan her şey var.

Uzay korelasyon robotu modeli, detaylı 2 kişilik bir kokpite ve engebeli gezegenlerde dolaşabilmek için 6 büyük son ve gelişmiş çözümlere sahiptir.

Çocuklar, bu seti LEGO City uzay serisindeki diğer setlere (ayrı satılır) eklerken daha fazla eğlence ve macerayı ortaya çıkarır. LEGO City uzay oyun setleri, sınırsız yaratıcı oyunlar için çözüm araçları, ayrıntılı yapılar ve hayalle gerçeği karıştıran ilham verici karakterler içerir

311 parçalı setteki uzay uzatma robotunun 10 cm, uzunluğu 22 cm, genişliği 13 cm'dir.

Parça sayısı: 311

Kutu ölçüsü: 28,2 x 26,2 x 7,6 cm

Ağırlık: 0,635 kg

Diğer Özellikler
Stok Kodu60431
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017588216

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.