LEGO City Uzay Üssü ve Roket Fırlatma Rampası 60434 - 8 Yaş ve Üzeri

8 LEGO City Uzay Üssü ve Roket Fırlatma Rampası uzay rotasyon oyuncağı, bu dünyanın dışında maceralar için özelliklerle donatılmıştır. Ana bölümün üzerinde bir kontrol odası ve 360° uzayda vinci kulesi vardır, açılan ekipman karuseli, bilim laboratuvarı ve kafeterya alanına erişim sağlar. Ayrıca uzay gemisi, fırlatma rampası, inşaat aracı ve oyuncak enerji kristallerinin ve talimatları olduğu bir gezegen sahnesinin yanı sıra yaratıcı rol yapma faaliyetleri için 6 uzay mürettebatı minifigürü, 1 robot ve 2 uzaylı mevcut.

LEGO Builder uygulamasıyla birlikte heyecan verici bir yapım macerasına çıkıyor. Burada modeller inşa edilirken 3 boyutlu olarak yakınlaştırılabilir, döndürülebilir ve her açıdan görüntülenebilir.

LEGO City uzay paketleri, sınırsız yaratıcı oyunlar için araçlar, ayrıntılı yapılar ve ilham veren karakterler içerir. Bu setteki roket gemisi, daha da büyük maceralar için diğer uyumlu uzaylı LEGO oyun setlerine (ayrıca satılır) bağlantı sağlayan özel bir hava kilidi parçasına sahiptir!

Mürettebatın bir başka efsanevi göreve hazırlandığı uzay üssüne hoş geldiniz. Komutada amiral gemisi ve roket gemisi, fırlatma rampasında hazırlanmayı bekliyor. Bilim insanları, yeni kristal-botanik pilleri test etti ve kule vinci, bunların yörünge uzay istasyonuna teslim edilmek üzere geminin kargo bölmesine yüklüyor. Karuselden uzay kıyafetlerinizi alın, gemiye binin ve kalkışa hazırlanın!

8 yaş ve üzeri çocuklar için LEGO® City Uzay Üssü ve Fırlatma Rampası oyun seti, uzayda sınırsız oyun için özelliklerle doludur.

Bu LEGO® City uzay setinde ne var? ? Çocukların 360° kule vinci, uzay gemisi, fırlatma rampası, kamyon, gezegen ortamında, 6 minifigür, bir robot ve 2 uzaylı üye olan bir oyuncak uzay üssü inşa edilmesi için gereken her şey.

Çocuklar, 360° kule vinci çalıştırılabilir ve bölümü çalıştırma ekipmanı karuseline, ayrıntılı bilim laboratuarına ve dinlenmeye erişilebilir. Çocukların, modelleri inşa ederken her açıdan görebilecekleri 3 boyutlu LEGO® Builder uygulamasıyla minik uzay hayranınızı, eğlenceli bir yapım macerasından çıkarın. Bu uzay oyun setini, havalı uzay oyuncaklarını seven 8 yaş ve üzeri çocukları vererek, sıradan bir günü özel bir güne dönüştürün

Bu setteki roket gemisi, diğer uyumlu uzay manzaralı setlere bağlantı için uzay hava kilidi sistemine sahiptir. LEGO® City uzay oyun setleri, sınırsız yaratıcı oyunlar için çözüm araçları, ayrıntılı yapılar ve hayalle gerçeği karıştıran ilham verici karakterler içerir.

1422 parçalı setteki uzay tabanının ortadan kaldırılması 33 cm, genişlik 19 cm, derinlik 29 cm'dir.

Parça sayısı: 1422

Kutu ölçüsü: 55,5 x 37,8 x 8,7 cm

Ağırlık: 2,314 kg

Diğer Özellikler
Stok Kodu60434
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017587318

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.