LEGO Creator 3'ü 1 Arada Spor Araba

Gelince Haber Ver !

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
439,90 TL
Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
449,90 TL

Heyecan verici LEGO® Creator 3'ü 1 arada Spor Araba (31100) oyuncak seti ile çocukların araç sevgisini ve yaratıcılığını geliştirin. Çocuklar, bir merkez motoru, giriş borusu ve arkasında bir spoyler bulunan bu kırmızı ve siyah spor otomobille yarışmaya bayılacaklar. Eğlenceli ve yaratıcı yapım özgürlüğüÇocuklar bu LEGO Creator 3'ü 1 arada setle 3 farklı yapım ve oynama deneyimi yaşar. Bir spor araba inşa edebilir, motor ve emme borusu ile sıcak bir çubuğa yeniden inşa edebilir, eski bir zaman uçağı yapabilir veya tamamen yeni bir şey yaratabilirler. Bu harika yapım oyuncağı, yaratıcı oyunu teşvik eder ve harika bir muamele veya ödül yapar. Hem spor otomobilde hem de hot rod'da kabinde bir minifigür için yer vardır. Yapmak, oynamak ve yeniden inşa etmek için bağımsız modellerLEGO Creator 3'ü 1 arada setler, çocuklara ayrıntılı ve gerçekçi olan ve yaratıcı oyunu teşvik eden eğlenceli modeller sunar. Modeller, her yaştan çocukta yaratıcılığı kıvılcımlarken sonsuz bina ve oyun fırsatları yaratıyor. Bu küçük ve ilham verici setler aynı zamanda her fırsatta harika hediyeler verir.

1'i 1 arada 3 model içeren bu heyecan verici oyuncak setiyle yaratıcı rol oyunları oynayın: Bir spor araba, hot rod ve eski moda bir uçak. Çocuklar için harika bir hediyedir. İnşa etmek ve yeniden inşa etmek oyunu sonsuz bir şekilde genişletir!

Direksiyonun arkasında hangi eğlence bekliyor? Çocuklar bir spor arabada seyir halindeyken, sıcak çubukta yeni hız rekorları kırarken, eski moda bir uçakta uçarken veya yeni bir şey inşa ederken hayal güçlerini ve yaratıcı becerilerini geliştirebilirler.

Bu set, çocuklara her kutuda 3 seçenek sunar: Creator 3'ü 1 arada Spor Araba (31100), sıcak çubuk veya eski tarz uçak yapabilirler. Çocuklar setle tek başlarına oynayabilir veya yapım becerilerini geliştirmek için seti diğer LEGO® setleriyle birleştirebilirler.

Yaratıcı binanın herhangi bir hayranı bu harika sete bayılacak. Giriş valfi ve spoyler, heyecan verici hot rod ve eğlenceli uçak modelleri ile spor otomobil, 6 yaş ve üstü erkek ve kız çocuklar için her zaman harika bir hediye olarak çalışır.

Ayrıntılı ve eyleme hazır. 1" (4cm) yüksekliğinde, 4" (12cm) uzunluğunda ve 2" (7cm) genişliğinde spor otomobil ile bu heyecan verici oyuncak, hareket halindeyken kullanılabilecek kadar küçük ve bir minifigürü tutacak kadar büyüktür (dahil değildir).

Saatlerce süren sonsuz eğlence için bir çocuğun hayal gücüyle güçlendirilmiş! Pilsiz oyuncaklar, çocukların bağımsız oyun ve problem çözme becerilerini geliştirmeye yardımcı olur ve onlara kendi başlarına yeni hikayeler bulma sevinci verir.

Takip etmesi kolay talimatlar, montajı çocuklar için bir çırpıda hazırlamaya yardımcı olarak inşaatta gurur duymaya ve yaratıcı eğlenceye yol açar. Kutuyu açtığınızda oyun, 3 oyuncak modelinden herhangi 1'ini inşa etmek ve yeniden inşa etmekle başlar.

LEGO Creator 3'ü 1 arada setlerle® oynarken çocuklara yapım becerilerini geliştirmeleri için sonsuz olanaklar sunun. Bu harika araç oyun seti, çocukların yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini inşa etme fırsatlarıyla geliştirmelerini sağlar.

Teknik Özellikler
CinsiyetUnisex
Yaş6+
Diğer Özellikler
Stok Kodu311000
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702016616064

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.