LEGO Creator 3?ü 1 Arada Yunus ve Kaplumbağa

Fiyat:
174,90 TL
16,02 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

6 yaş ve üzeri LEGO severler, bu 3?ü 1 Arada Yunus ve Kaplumbağa yapım setiyle maceralar yaşamak için denizin dibine dalabilir. Gövdesi, yüzgeçleri, ağzı ve kuyruğu hareketli yavru bir yunus ile yüzgeçleri ve başı hareketli yavru bir deniz kaplumbağası ve sergileme standı içerir.

Vahşi hayvan oyuncakları, yaratıcı oyunları teşvik eder! Bu LEGO Creator 3?ü 1 arada sette çocukların yapabileceği 3 deniz hayvanı oyuncağıyla su altı eğlencesi hiç bitmez. Hareketli bir yunus ve kaplumbağa yapabilir, bunları hareketli bir denizatı ve deniz salyangozu olarak tekrar yapabilir, sonra bir yengeçle yüzen güzel bir balığa dönüştürebilir ya da yepyeni bir hayvan hayal edebilirler.

Yaratıcı eğlenceye ilham veren LEGO yapım setleri; LEGO Creator 3?ü 1 Arada, her sette yapabilecekleri 3 farklı modelle çocuklara saatlerce eğlenmeleri için gerekli her şeyi verir! Her detaylı ve gerçekçi model bozulup, hayal edebilecekleri her şeye dönüştürülebildiği için eğlence hiç bitmez! Kaplanlar, arabalar ve jetler dahil inanılmaz 3?ü 1 arada setlerden seçim yapın.

Foşşş! Bu süper sevimli deniz hayvanlarıyla maceraların keyfini çıkarmak için denizin dibine dalın. Sevimli bir yavru yunus ve yavru deniz kaplumbağasının oyunlarına katılın. Daha fazla su altı eğlencesi için bunları harika bir denizatı ve deniz salyangozu olarak tekrar yapabilir, güzel bir balıkla bir yengeçe dönüştürebilir, hatta yapım parçalarını kullanarak yepyeni bir şey yapabilirsiniz. Bu 3?ü 1 arada setle seçim sizin.

1 sette 3 model; Çocuklar bu LEGO Creator 3?ü 1 Arada Yunus ve Kaplumbağa deniz hayvanı oyuncak setiyle su altı oyuncakları yapabilir.

Sınırsız oyun seçeneği! LEGO severler, denizin dibindeki 3 sahneden birini seçebilir: Bir Yunus ve Kaplumbağaya katılabilirler; bir denizatı ve deniz salyangozuyla yüzebilirler veya bir balık ve yengeçle oynayabilirler.

Hareketli oyuncaklar! 3 modelin her birinde, gövdesi, yüzgeçleri, ağzı ve kuyruğu hareketli bir yavru yunus ile yüzgeçleri hareketli bir yavru deniz kaplumbağası dahil duruşu ayarlanabilen deniz hayvanları bulunur.

Sergileme modelleri; 3 deniz hayvanı oyuncağının hepsi de çocukların oynadıktan sonra odalarında göstermeleri için sergileme standına sahiptir.

Tatmin edici bir model; Bu 137 parçalı yapım seti, 6 yaş ve üzeri çocukların su altı hikayelerini canlandırmadan önce tatmin edici bir yapım deneyimi yaşamalarını sağlar.

Taşınabilen oyun; 7 cm boyundaki Yunus ve Kaplumbağa, çocukların gezmeye giderken yanlarında taşıyabilecekleri boyuttadır.

3?ü 1 arada oyuncaklar; LEGO Creator 3?ü 1 arada setleri, çocuklara her kutuda 3 farklı yapım ve oyun deneyimi sağlar.

Kutu ölçüsü: 19,1 x 4,6 x 14,1 cm.

Parça sayısı: 137

Teknik Özellikler
LegoCreator
CinsiyetUnisex
Yaş6+
Diğer Özellikler
Stok Kodu31128
MarkaLego ®
Stok DurumuVar
5702017117423

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.