LEGO Creator Helikopterli Açık Kasa Kamyon 31146 - 7 Yaş ve Üzeri

LEGO Creator Helikopterli Açık Kasa Kamyon oyun seti ile 7 yaş ve üzeri erkek ve kız çocukları hızlı maceralar bekliyor. 3'ü 1 arada setin 270 parçayı kullanarak, römorkunda pervaneleri dönen bir LEGO helikopter taşıyabilen, tekerlekleri dönen harika bir taşıma kamyonu inşa edebilirler.

Çocuklar, LEGO Creator 3'ü 1 arada oyuncakla 3 farklı oyuncak araç seti inşa edebilir. Helikopterli Açık Kasa' Kamyonu yapabilir, onu pervaneli bir oyuncak uçak tekerlekleri dönen yakıtlı kamyonuna ya da yarışlar için bir hot rod ile SUV araba oyuncak seti dönüştürebilir ya da kendi araçlarını kullanarak kendi araçlarını kullanabilirler.

LEGO Creator 3'ü 1 arada oyuncaklar, her kutuda öğrenilebilen 3 farklı modelle harika hediyelerdir. Çocukların bu modellerinin ayrıntıları, tekrarlanırken heyecan duyulacak. 3'ü 1 arada setler, çocukların gelişimleri mutlu olur ve onlara süper hızlı arabalar, inanılmaz savaşlar ve detaylı şehir sahneleri gibi en büyük tutkularına hitap eden çeşitli modeller sunar.

Gökyüzüne bakın! Bir helikopter, kamyonun özelliklerini inmek üzere. Daha sonra LEGO® Creator Helikopterli Açık Kasa Kamyon'u güçlü bir pervaneli uçak ile yakıt kamyonuna ya da heyecan verici yarışları düzenlemek için hot rod yarış arabası ile SUV'ye dönüştürüldü. Hatta hayal gücünüzü kullanarak kendi araçlarınızı bile oluşturabilirsiniz. Bu 3'ü 1 arada araç seti ile aksiyon hiç bitmez!

7 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar, LEGO Creator Helikopterli Açık Kasa Kamyon oyuncağıyla aynı yapım parçalarını kullanarak 3 farklı seti tekrar tekrar inşa edebilir.

Çocuklar, 3 farklı araç setiyle aksiyon ve yarışları canlandırabilir: oyuncak kamyon ve oyuncak helikopter, oyuncak uçak ve yakıtlı kamyon ya da hot rod ve SUV LEGO arabaları. Oyuncak arabalardaki değişkenlik, LEGO uçaktaki pervaneler ve oyuncak helikopterdeki pervaneler gibi modelinin hareket edebilen parçaları vardır.

270 parçalı LEGO yapım setindeki dahili olarak üretilebilen oyuncak kamyonun temizliği 9 cm, uzunluğu 26 cm, genişliği 6 cm'dir.

Parça sayısı: 270

Kutu ölçüsü: 26,2 x 19,1 x 4,6 cm

Ağırlık: 0,374 kg

Diğer Özellikler
Stok Kodu31146
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017567402

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.