LEGO Creator Uzay Astronotu 31152 - 9 Yaş ve Üzeri

9 yaş ve üzeri LEGO hayranları, LEGO Creator Uzay Astronotu yapım oyuncağıyla yeni gezegenleri ayrılmak için uzaya yolculuklar yapabilir. Astronot figürün modelinin jet tahrikli sırt çantası, hareketli parçaları, bacakları, kolları, parmakları ve içinde bir minifigür (dahil değildir) için koltuk olan altın renkli açılan bir vizörü bulunur.

Erkek ve kız çocuklar, 3 farklı uzay oyun seti inşa edebilir: tutulabilir bir uzay astronotu, bacakları ve parçaları hareketli fütüristik bir uzay köpeği ya da bir minifigür pilotu (dahil değildir) için koltuğu olan uzay uçağı. 3 model de harika uzay yaratan yaratıcı etkilerdir ve stantlarıyla birlikte sergilenir.

LEGO Creator 3'ü 1 arada oyuncaklar, her kutuda öğrenilebilen 3 farklı modelle harika hediyelerdir. Çocukların bu modellerinin ayrıntıları, tekrarlanırken heyecan duyulacak. 3'ü 1 arada setler, çocukların gelişimleri mutlu olur ve onlara süper hızlı arabalar, inanılmaz savaşlar ve detaylı şehir sahneleri gibi en büyük tutkularına hitap eden çeşitli modeller sunar.

1 kutuda 3 farklı uzay modeliyle yıldızların arasında uzay maceralarına atılır. Altın vizörü ve modeli jet tahrikli sırt çantası olan süper havalı LEGO® Creator Uzay Astronotu ile yeni gezegenleri değiştirme. Sonra daha fazla galaksiler arası aksiyon için bir uzay köpeğine ya da uzay birimlerine dönüştürüldü. Dünya'ya yayıldıktan sonra, her bir modelini kendi standında sergileyebilirsiniz.

Uzayı seven 9 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar, LEGO Creator Uzay Astronotu oyuncağıyla aynı yapım parçasını kullanarak 3 farklı seti tekrar tekrar bozup yapabilir. Çocuklar, 3 farklı uzay oyun seti ile cesur hikayeleri canlandırılabilir: astronot, uzay köpeği ve uzay uçağı.

Oyuncak astronotun hareket edebilen parçaları, bacakları, kolları ve parmakları ile uzay köpeğinin hareket edebilen parçaları ve bacakları sayesinde çocuklar, bunlara istedikleri pozu verebilir

LEGO uzay modeli çocukların oyun süresinde keyifli maceralar yaşadıktan sonra değiştirilebilmeleri için parçalarla inşa edilen stantlarla birlikte gelir.

LEGO Builder uygulaması, çocukların işlemlerine maceralarını çıkararak veri kaydetmelerine, ilerlemeyi takip etmelerine ve modelleri yaparken 3 boyutlu olarak yakınlaştırıp döndürmelerine olanak sağlar. Her 3'ü 1 arada set, çocuk hayvanları, araçları ve ayrıntılı şehir sahneleri gibi en büyük tutkularından esinlenerek 3 farklı model inşa etmelerine imkan tanır

Bu 647 parçalı LEGO seti, 27 cm boyunda inşa edilebilir bir oyuncak astronot içerir.

Parça sayısı: 647

Kutu ölçüsü: 38,2 x 26,2 x 56,5 cm

Ağırlık: 0,915 kg

Diğer Özellikler
Stok Kodu31152
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017567419

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.