LEGO Disney Prensesin Büyülü Yolculuğu

Fiyat:
1.539,90 TL
141,07 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

6 yaş ve üzeri çocuklar ve Disney Alaaddin, Sindirella ve Rapunzel hayranları; 3 inşa edilebilen seyahat aracı, küçük bir oturma odası modeli, 3 LEGO mini bebek figürü ve 2 LEGO hayvan figürü içeren bu LEGO Disney Prensesin Büyülü Yolculuğu setinden ilham alacak. Çocuklar modeli yaparken LEGO Builder uygulamasıyla kolay ve sezgisel bir yapım macerasının keyfini çıkarabilir. Burada modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırıp döndürebilir, setleri kaydedebilir ve ilerlemelerini takip edebilirler.

Bu Disney Prensesi modelleri çocukların öz güvenini geliştirmeye yardımcı olur, ayrıca sevilen karakterlerle kendi hikayelerini canlandırırken hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını harekete geçirir. Bu set grup oyunları için harikadır ve oyunu daha da genişletmek için diğer LEGO Disney setlerine (ayrı satılır) eklenebilir.

Bu set, Disney Sindirella, Yasemin ve Rapunzel ile oyunları teşvik eder, her yaştan Disney hayranlarının yapmayı ve keşfetmeyi seveceği eğlenceli bir hediye deneyimidir.

Bu büyülü LEGO setiyle 3 sevilen Disney Prensesi karakteriyle dünyayı dolaşın ve keşfe çıkın! Sıcak hava balonunda Rapunzel ile yükseklere ve uzaklara gidin ya da sihirli halıda rahat bir yolculukta Yasemin?e ve yavru fil arkadaşına katılın. Karaya döndüğünüzde, Sindirella?nın üstü açık at arabasına atlayın ve arkadaşlarına katılmak üzere yaptığı yolculuğu daha da eğlenceli hale getirin. Gidebileceğiniz yerlerin sınırı yok!

LEGO Disney Prensesin Büyülü Yolculuğu setiyle bir Disney Prensesi hayranına veya seyahat etmeyi seven bir çocuğa hayal gücünü teşvik edecek, detaylarla dolu bir hediye verin. Bu set, inşa edilebilen 3 seyahat aracı içerir: bir sıcak hava balonu, üstü açık at arabası ve uçan halı, ayrıca küçük bir oturma odası modeli ve oyunları tetikleyen çok sayıda aksesuar bulunur. Disney Prensesi Sindirella, Yasemin ve Rapunzel?i ve LEGO at ve yavru fil figürlerini içeren bu set, sınırsız eğlence ve hayal gücü için tasarlanmıştır.

Sıcak hava balonunun yüksekliği 18 cm, uzunluğu 9 cm, genişliği 8 cm?dir ve 3 model de bitmek bilmeyen oyunlar için yapılmıştır. LEGO Builder uygulaması, çocuklara sezgisel yapım yolculuğunda yol göstersin. Setleri kaydedebilir, ilerlemeyi takip edebilir ve modelleri yaparken 3 boyutlu olarak yakınlaştırabilir ve döndürebilirler. Detaylı LEGO mini bebek figürleri ve 4 tanınabilir modelle bu Disney Prensesi yapım seti, eğlence yoluyla önemli yaşam becerileri kazandıran yaratıcı oyunları destekler.

Parça sayısı: 320

Kutu ölçüsü: 38 x 26 x 56,5 cm

Ağırlık: 0,532 kg

Teknik Özellikler
LegoDisney
CinsiyetUnisex
Yaş6+
Diğer Özellikler
Stok Kodu43216
MarkaLego ®
Stok DurumuVar
5702017424835

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.