LEGO Marvel Örümcek Adam Yarış Arabası ve Venom Green Goblin 76279 ? 7 Yaş ve Üzeri

Süper kahraman aksiyonunu, Marvel minifigürlerini ve havalı araçları sevenler; Spider Adam'ın arabasını, Green Goblin'in planörünü ve Ghost-Spider'ın kaykayını içeren inşa edilebilir LEGO® Marvel oyuncağına hayran kalacak. Örümcek Adam Yarış Arabası ve Venom Green Goblin (76279), 7 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklara harika bir hediyedir.

Örümcek Adam, Hayalet Örümcek ve Venom Yeşil Goblin; Muhteşem araçlar, ekipmanlar ve aksesuarlar kullanarak hızlı ve hareketli savaşlar yapar. Örümcek Adam'ın arabasının önünde 2 mermi atıcı vardır, Green Goblin'in planöründe 2 mermi atıcı vardır ve bal kabağı bombaları taşır, Ghost-Spider ise kaykayına binerken elinde 2 ağ silahı taşır. Örümcek Adam, esnek bir ağ 'halatla' sallanır ve kötüleri yakalamak için büyük, bükülebilir bir ağ kullanır. Çıkarılabilir bölümler, 2 minifigürün ve kaykayın sığabileceği kadar büyük olan arabanın iç bölümlerine erişim sağlar. Ekstra dijital eğlence için model severler eğlenebilir ve LEGO Builder uygulamasını kullanarak modelleri 3 boyutlu yakınlaştırabilir, döndürebilir ve ilerlemelerini takip edebilir.

Spider Adam ve Ghost-Spider, Spidey'nin Yarış Arabasında gezerken Venom Green Goblin planörüyle süzülerek onlara saldırıyor. Spidey arabasının mermi atıcılarıyla ona karşılık veriliyor, Ghost-Spider kaykayını ve ağ silahlarını alıp peşlerine düşüyor. Green Goblin bir bal kabağı bombası atmaya hazırlanırken Spider Adam sallanarak yetişiyor ve Marvel süper kötüleri dev bir ağaca sarıyor!

LEGO Marvel Örümcek Adam Yarış Arabası ve Venom Green Goblin, 7 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için karada ve havada aksiyon sunan, inşa edilebilir bir süper kahraman oyuncağıdır.

İnşa edilebilecek bir oyuncak araba, silahlar, aksesuarlar, LEGO® Marvel Spider Adam ve Ghost-Spider kahraman minifigürleri ve Venom Green Goblin minifigürü içerir. Spider Adam'ın arabasının önünde 2 mermi atıcı, Green Goblin'in planöründe 2 mermi atıcı bulunur ve Ghost-Spider kaykayına binerken eline 2 ağ atıcı takar. Açılan araba kokpiti, bal kabağı bombası, esnek ağ 'halatı' ve bir minifigürün yapılabiliyor olması büyük ve esnek ağ gibi hayal gücü ilham veren özellikler içerir.

227 parçalı yapım seti İnşa edilebilir Spider Adam oyuncağının güvenli 4 cm, uzunluğu 14 cm, genişliği 7 cm'dir.

Parça sayısı: 227

Kutu ölçüsü: 26,2 x 19,1 x 4,6 cm

Ağırlık: 0,311 kg

Diğer Özellikler
Stok Kodu76279
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017590295

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.