LEGO Marvel Rocket'in Warbird Aracı Ronan'a Karşı 76278 ? 8 Yaş ve Üzeri

Tüm genç süper kahramanlar, çocuklar için inşa edilebilecek oyuncak LEGO® Marvel uzay gemisine sahip olmaktan gurur duyacaktır. Rocket'in Warbird Aracı Ronan'a Karşı (76278) yapım setinde 8 yaş ve üstü erkek ve kız çocuklar, Marvel Studios'un Galaksinin Koruyucuları filminin Xandar Savaşı'nı canlandırabilir ve uzayda sınırsız maceralarını yaşayabilirler.

Marvel Studios'un Galaksinin Koruyucuları hatıraları, sinema tutkunları ile muhteşem hava araçlarının ve inşa edilebilir süper kahraman oyuncaklarının hayranları için mükemmel bir hediyedir. Uzay gemisinde bir minifigürlük yeri olan açılan bir kokpit, üzerinde 2 yaylı atıcı ve onun kanadının altında 6 mermili bir mega atıcı bulunur. 2 minifigür şunları içerir: Silah içeren Rocket ile pelerin giymiş ve güçlü Cosmi-Rod çekicini taşıyan İthamkar Ronan. Ekstra dijital eğlence için model severler eğlenebilir ve LEGO Builder uygulamasını kullanarak modelleri 3 boyutlu yakınlaştırabilir, döndürebilir ve ilerlemelerini takip edebilir.

Rocket'e katılarak Warbird uzay gemisine ve Xandar Savaşı'na uçun! İthamkar Ronan, güçlü Cosmi-Rod çekiciyle Warbird'e saldırdığında, 2 yaylı atıcılı füze ve 2 mega 6'lı mermi atıcı ile Kree savaşçısını uçurduktan sonra Galaksinin Koruyucuları ile bir sonraki maceranız için uzaya geri çıkın.

8 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar, LEGO® Marvel Rocket'in Warbird Aracı Ronan'a Karşı ile Marvel Studios'un Galaksinin Koruyucuları filminin aksiyonunu ve çok daha fazlasını canlandırabilir.

Sette 2 minifigür bulunur: Silah taşıyan Rocket ile pelerin giymiş ve güçlü Cosmi-Rod çekicini taşıyan İthamkar Ronan. Bu inşa edilebilir mermi atıcılı oyuncak, uzay gemisinin üzerinde 2 yaylı füze atıcı ve kanatların altında adet 6 mermili mega atıcı ile hayali savaş aksiyonunu teşvik eder. Günün süper kahraman eylemi bitti, inşa edildi Marvel Studios Galaksinin Koruyucuları oyuncağı, herkesin beğendiği için sergilenebilir.

Marvel Studios Galaksinin Koruyucuları hayranlarını, inşa edilebilir LEGO süper kahraman uzay gemisi oyuncağıyla teşvik eder. Çocuklar, sürükleyici bir yapım deneyimi için modeller 3 boyutlu yakınlaştırıp döndürmelerine, kodları kaydetmelerine ve ilerlemeyi takip etmelerine olanak sağlar, mevcut dijital araçlarla LEGO® Builder çalıştırılabilir.

İnşa edilebilir Warbird aksiyon oyuncağının saklanabilir 8 cm, uzunluğu 15 cm, genişliği 24 cm'dir.

Parça sayısı: 290

Kutu ölçüsü: 26,2 x 19,1 x 7,2 cm

Ağırlık: 0,464 kg

Diğer Özellikler
Stok Kodu76278
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017590288

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.