LEGO Mickey ve Arkadaşları İtfaiye Merkezi ve Kamyonu

Fiyat:
669,90 TL
61,37 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

Disney Mickey Fare ve Minnie Fare, cesur itfaiyeciler olmuş!

İtfaiye merkezini ziyaret et ve havalı itfaiye kamyonuna bak, direkten aşağı kay, sonra kuleye çıkarak etrafı kolaçan et. Duman mı o? Olamaz, Goofy?nin mangalı alev almış! İtfaiye kamyonuna atla ve hemen alevlere yetiş, sonra yangına yukarıdan müdahale edecek şekilde merdiveni ayarla. Kemiğini kurtar, Pluto! Yangın söndürmek çok acıktırıyor, bir sosisli sandviçi hak ettin!

Bu LEGO Disney Mickey ve Arkadaşları-Mickey ve Arkadaşlarının İtfaiye Merkezi ve Kamyonu setiyle çocukların yapım becerilerini geliştirin. 4 yaş ve üzeri çocukların yapıp arkadaşlarıyla oynaması için mükemmel olan bu detaylı set, Disney Mickey Fare ve arkadaşlarıyla itfaiyecilik hayallerini yaşamalarına olanak tanır. Model yapmayı öğrenin. Bu LEGO 4 itfaiye seti, küçük çocukların harika bir oyun deneyimi yaşaması için heyecan verici parçalar ve fonksiyonlar, ayrıca 2 Başlangıç Yapım Parçası içerir. Her yapım paçası paketinde çocukların hızlıca yapıp bir an önce oynamaya başlamasını sağlayan tam bir model bulunur! Ailece harika bir eğlence! 4 setleri, yetişkinlerin çocuklarla eğlenceyi paylaşmasının harika bir yoludur. Bu set basit resimli talimatlar içerir, böylece okumayı yeni öğrenen çocuklar bir engelle karşılaşmaz. Ayrıca ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında Instructions PLUS da bulunur. Çocuklar uygulamada yapım sürecini açıkça görebilir, ilerlemelerini kaydedebilir, böylece istedikleri zaman modeli yapmaya kaldıkları yerden devam edebilirler.

Bu havalı LEGO Disney Mickey ve Arkadaşlarının İtfaiye Merkezi ve Kamyonu oyuncak seti, çocuklar yangın söndürürken ya da itfaiye merkezinde dinlenirken rol oyunu ve yapım becerilerini geliştirmek için tasarlanmış eğlenceli bir settir.

Bu harika sette, bir an önce yaparak oyuna daha fazla zaman kalması için Başlangıç Yapım Parçası tabanları içeren bir itfaiye merkezi ve itfaiye kamyonu, ayrıca 3 mini figür ve kauçuk kulakları ve kuyruğu olan bir köpek figürü bulunur!

Bu LEGO Disney seti, (LEGO setlerinde ilk kez görülen) Disney Pluto için mama tabağı ve kemik, ayrıca rol oyunları için itfaiye aletleri dahil fonksiyonlar ve aksesuarlarla doludur.

Yüksekliği 14 cm, genişliği 24 cm olan itfaiye merkeziyle bu set saatlerce eğlence sunar. Diğer LEGO yapım parçalarıyla uyumlu olduğu için çocukların yapım becerileri geliştikçe set de genişleyebilir.

4 setleri, kolay yapım adımlarıyla çocukların öz güvenlerini arttırırken model yapmayı öğrenmenin eğlenceli bir yolunu sunar. Çocukların ve büyüklerin, birlikte model yapma ve oynamanın neşesini keşfetmelerini sağlar.

Kutu ölçüsü: 28,2 x 5,9 x 26,2 cm.

Parça sayısı: 144

Teknik Özellikler
LegoDisney
CinsiyetUnisex
Yaş4+
Diğer Özellikler
Stok Kodu10776
MarkaLego ®
Stok DurumuVar
5702016913705

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.