LEGO Minecraft Domuz Evi

Gelince Haber Ver !

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
439,90 TL
Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
449,90 TL

Minecraft becerilerini kullanarak dev bir domuz şeklinde bir ev yap!

Yan tarafı açıldığında büyük bir oda ortaya çıkar ve çatı kaldırılınca domuzun başında küçük bir oda açılır. İçeriyi Alex ile keşfet ama Creeper?a dikkat et. Tasarımı değiştirmek mi istiyorsun? Baştaki odayı başka bir yere taşı. Tamamen baştan tasarlamak mı istiyorsun? Patlama fonksiyonunu kullanarak modelini parçalara ayır!

Bir Minecraft oyuncusunun en sevdiği çevrimiçi oyuna olan tutkusunu LEGO Minecraft Domuz Evi ile bir üst seviyeye taşıyın. Bu orijinal Minecraft oyun setinde çevrimiçi oyunun tüm eğlencesi, yaratıcılığı ve macerası ile LEGO yapım oyuncaklarının fizikselliği ve esnekliği bir arada. Mükemmel Minecraft hediyesini mi arıyorsunuz? Çocuklar, çevrimiçi oyunda yaptıkları türden tuhaf bir bina yapmak için Minecraft becerilerini kullanıyor: dev bir domuz şeklinde bir ev. Binanın yan tarafı açıldığında büyük bir oda ortaya çıkar ve kalkan çatısı, oynamak için daha fazla alan sunar. Bu model sınırsız konfigürasyonda yapılabilir, kafa şeklindeki odanın tamamı ayrılarak modelde başka bir yere takılabilir. Oyunun gözü pek kahramanı Alex eğlenceyi paylaşmaya hazır, bu arada ünlü Creeper oyunculara pusu kurmaya kararlı. Bakılacak 2 sevimli domuzla dışarıda da aktivite var. Oyuncağı parçalara ayıran bir patlama fonksiyonu, Minecraft gerçekliğini daha da arttırıyor!

LEGO Minecraft Domuz Evi ile bir Minecraft oyuncusunu sevindirin. Minecraft?ın tüm eğlencesi, yaratıcılığı ve macerası, fiziksel ve çok yönlü LEGO yapım parçalarıyla bir arada.

Popüler oyun karakteri Alex, ünlü bir Creeper, 2 domuz, Alex için aksesuarlar ve domuzlar için havuçlar içeren orijinal bir LEGO Minecraft oyun seti.

Çocuklar domuz şeklinde bir ev yapmak için Minecraft becerilerini kullanır, gizli odaları keşfetmek için yan tarafını açıp çatıyı çıkarabilir, Creeper?dan saklanabilir, domuzlara bakabilir ve evi yıkan bir bombayı patlatabilir!

8 yaş ve üstü için. Minecraft oyunlarını bir üst seviyeye taşımak isteyen çocuklar için mükemmel bir hediye.

Yüksekliği 14 cm, genişliği 20 cm ve derinliği 19 cm olan bu set, fiziksel yaratıcılığı teşvik eder ve bir Minecraft hayranının odasında sergilendiğinde inanılmaz görünür.

Bu LEGO Minecraft seti dayanıklı, değiştirilebilir ve diğer LEGO Minecraft setleriyle kolayca birleştirilebilir olacak şekilde yapılmıştır.

Geniş LEGO Minecraft oyun setleri koleksiyonu; hayal gücünü geliştiren dayanıklı LEGO parçalarıyla yapılmış karakterler, sahneler ve özelliklerle çevrimiçi Minecraft oyununu gerçek hayata taşır.

Parça Sayısı: 490

Diğer Özellikler
Stok Kodu21170
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702016913880

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.