LEGO Minecraft Gardiyan Savaşı

Çocuklar, okyanusun dibinde geçen bu ilgi çekici Minecraft görevinde aksiyon dolu zorluklarla karşılaşır!

Önce renkli mercan kayalıkları arasında bir anıt inşa etmeleri gereklidir. Gizli bir hazine ile birlikte 2 simgeleşmiş Minecraft mob?u var: Bir gardiyan ve yaşlı gardiyan, onları durdurmaya kararlı. Çocukların görevlerine devam edebilmek için üçlü mızrakla ve 3 yardımsever aksolotlun yardımıyla düşman mob?ları yenmeleri gerekir. Büyük gardiyan kuyruğunu salladığında lazer füze fırlatan yaylı atıcı, ekstra tehlike sunar. Sınırsız yaratıcı oyun olasılıklarıyla bu LEGO yapım parçası macerası, Minecraft oyunlarının tüm eğlencesini çocukların ellerine verir.

Dalgıç görünümünüzü alın, Minecraft okyanusuna dalın ve bir su altı anıtı inşa edin. Mercan kayalığında gizli bir hazine var. Ama bir gardiyan veya yaşlı gardiyan yüzerek yanınızdan geçtiğinde, düşman mobları uzaklaştırmak için üçlü mızrağınızı ve 3 evcil aksolotlu kullanmanız gerekiyor. Yaşlı gardiyan, bir lazer füzesi fırlatmak için kuyruğunu sallıyor. Anıtı keşfedebilecek misiniz yoksa önce gardiyanlar size mi ulaşacak?

Su altı macerası. LEGO Minecraft Gardiyan Savaşı 21180, oyuncuları çok satan oyundan karakterler ve özelliklerle dolu, yaratıcı bir okyanus altı görevine götürür.

Orijinal aksiyon. İnşa edilebilen mercan kayalığı ve anıt yapısı, ayrıca simgeleşmiş Minecraft karakterleri içerir: dalgıç, parlayan mürekkep balığı, gardiyan, yaşlı gardiyan ve 3 aksolotl.

Uygulamalı oyunlar. Oyunun tüm heyecanını çocukların ellerine veren bu Minecraft macerasında inşa edilecek bir mercan kayası anıtıve savaşacak kötü düşmanlar var.

Kullanışlı bir hediye. Bu set, 8 yaş ve üzeri Minecraft oyuncularının ilgisini çekecek ve onları eğlendirecek açık uçlu oyun potansiyeliyle doludur.

Sınırsız olasılıklar. Bu yaratıcı oyun setinin yüksekliği 12 cm, genişliği 12 cm, derinliği 7 cm?dir.

Minecraft gerçek oldu. LEGO Minecraft oyun setleri, LEGO yapım parçalarının yaratıcı bir karışımıyla canlandırılan karakterler, sahneler ve özelliklerle oyun severlere favori oyunlarının keyfini çıkarmanın yeni bir yolunu sunar.

Kutu Ölçüsü: 26,2 x 4,6 x 19,1 cm.

Parça Sayısı: 255

Teknik Özellikler
LegoMinecraft
CinsiyetUnisex
Yaş8+
Diğer Özellikler
Stok Kodu21180
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017156590

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.