LEGO Minecraft Mercan Kayalığı

Gelince Haber Ver !

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
439,90 TL
Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
449,90 TL

Minecraft okyanusunun dibinde renkli mercan kayalığında gizli hazine arayan Alex?e katıl.

2 cana yakın balon balığına ?Merhaba? de. Büyük sarı kayayı çevirerek hazine sandığını ortaya çıkar. İçinde ne var? Yalnızca bir balık? ve bir inci! Dikkat et! Bir boğuk sana doğru geliyor! Alex zombiyi yenip hazineyi koruyabilecek mi? Yalnızca sen karar verebilirsin.

Bu fiziksel LEGO Minecraft Mercan Kayalığı ile dünyaca ünlü çevrimiçi çocuk oyunu Minecraft?ı gerçek hayata taşıyın. Sınırsız konfigürasyon yapılabilen LEGO yapım parçalarıyla yaratıcı yapım eğlencesi asla bitmez. Sualtı dünyasında orijinal Minecraft aksiyonu Çocuklar, renkli mercan kayalıkları arasında gizli hazineyi aramak için Minecraft okyanusunun derinliklerine dalan Minecraft'ın popüler gözü pek karakteri Alex'e katılıyor. Bu set, yakından geçen kirpi balığından hazine sandığının sürpriz bir şekilde ortaya çıkmasına kadar hayal gücü geniş Minecraft özellikleriyle dolu. Tüm heyecan verici Minecraft hikayeleri gibi bir boğuk zombi ile heyecan verici bir kılıç savaşı da var.

LEGO Minecraft Mercan Kayalığı, Minecraft oyuncuları için sınırsız konfigürasyon yapılabilen LEGO parçalarıyla oyunun sualtı maceralarını gerçek hayata taşıyan fiziksel bir oyuncaktır.

Dalış başlığı, sihirli pantolonu ve kılıcıyla popüler oyun karakteri Alex, bir boğuk, 2 kirpi balığı (1 ?şişmiş,' 1 normal) ve aksesuarlar içeren dayanıklı LEGO Minecraft seti.

Çocuklar, renkli mercan kayalıkları arasında gizli hazineyi aramak için okyanusa dalan ve sürpriz boğuk saldırısını püskürten Minecraft?ın popüler gözü pek karakteri Alex?e katılıyor.

7 yaş ve üstü için. Gerçek dünyadan bir Minecraft yapım setiyle Minecraft oyuncularını sevindirin. Minecraft oyunlarını bir üst seviyeye taşımak isteyen oyuncular için mükemmel bir sürpriz.

 Yüksekliği 7 cm, genişliği 10 cm ve derinliği 10 cm olan bu set, ele alıp oynamak için yeterince küçük, etkileyici bir dekor için yeterince büyüktür.

Renkli mercan kayalığı sahnesi, orijinal Minecraft detaylarıyla ve açıldığında içinden bir balık ve bir inci çıkan gizli hazine sandığı gibi muhteşem aksesuarlarla doludur.

Bu LEGO Minecraft seti dayanıklı, değiştirilebilir ve diğer LEGO Minecraft setleriyle kolayca birleştirilebilir olacak şekilde yapılmıştır.

Geniş LEGO Minecraft oyun setleri koleksiyonu; hayal gücünü geliştiren dayanıklı LEGO® parçalarıyla yapılmış karakterler, sahneler ve özelliklerle çevrimiçi Minecraft oyununu gerçek hayata taşır.

Parça Sayısı: 92

Diğer Özellikler
Stok Kodu21164
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702016913569

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.