LEGO Ninjago Arin'in Yükselen Ejderha Vuruşu 71803 - 6 Yaş ve Üzeri

6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar, Arin'in Yükselen Ejderha Vuruşu ninja oyun seti ile NINJAGO Ejderhaların Yükselişi TV dizisinin 2. döneminden en sevilen sahneleri canlandırılabilir. Çocuklar, ilk LEGO NINJAGO ejderha aksiyon oyuncağını heyecanla inşa eden patlama sonrasında ejderhanın kuyruğuna basıp, efsanevi savaşlara fırlamasını izleyebilir.

Bu ejderha varlığı, 2 minifigürle birlikte gelir: Katana'da bulunan ve ejderhanın sırtına binebilen Yükselen Ejderha Arin ve kendi kılıç doktoru olan Kurt Maskeli Savaşçı. Çocuklar, sarı ejderha oyuncağının hareketli ağzının içinden yeşil ejderha gücü parçasını kazanmak için ninja figürleri arasında savaşlar gerçekleştirebilir.

LEGO NINJAGO inşa edilmiş ninja oyuncak serisindeki robotlar, araçlar ve tapınaklarla hayranlar, kahramanları ile birlikte maceralar canlandırılabilir (yerleşerek ayrı satılır). Fantastik oyuncakların her biri, boyut ve çocuklara kolay ve izlenen bir yapım macerasında yol gösteren LEGO Builder uygulamasıyla yapılabilir.

Yükselen Ejderha Arin, Kurt Maskeli Savaşçı ile karşılaşmanda aksiyon dolu ninja savaşlarına hazırlanın! Arin'i ejderhanın arkasına, kuyruğuna basın ve Arin'in ejderha gücüyle savaşa fırlamasını izleyin! Kötü kurt savaşçıyı devirip tehlikeli kılıcını alabilecek mi? Yeni NINJAGO dünyasını kurtarabilecek mi? Hepsi boyutunda kalabildi!

6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar, Arin'in Yükselen Ejderha Vuruşu havada süzülen ejderha oyuncağıyla NINJAGO Ejderhaların Yükselişi TV dizisinin 2. döneminden savaşları canlandırılabilir

Çocuklar, Yükselen Ejderha Arin'i sarı ejderha oyuncağının sırtına yerleştirilebilir, altın parçaya göre gösterilen yılda de fırlatılabilir. Bu ninja oyun seti, çocukların kendi kılıçlarına sahip olan Kurt Maskeli Savaşçı'ya karşı aksiyon canlandırabilmeleri için katana aksesuarlı bir Arin minifigürü içerir. Sarı fantastik ejderha oyuncağının ağzında tutabildiği canlı yeşil bir ejderha gücü parçası bulunur.

LEGO NINJAGO kitapları robotlar, araçlar ve oyuncaklar içerir ve çocukların ninja kahramanlarıyla birlikte macera dolu hayali bir dünyadan kaçmalarına olanak tanır.

27 parçalı bu ninja oyun setindeki ejderha aksiyon oyuncağının saklanabileceği 2 cm, uzunluğu 18 cm, genişliği 18 cm'dir.

Parça sayısı: 27

Kutu ölçüsü: 19 x 22 x 7 cm

Ağırlık: 0,097 kg

Diğer Özellikler
Stok Kodu71803
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017565538

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.