LEGO Ninjago Cole'un Toprak Ejderhası EVO

7 yaş ve üzeri çocuklar, bu LEGO NINJAGO Cole'un Toprak Ejderhası EVO oyun setiyle büyüleyici savaşlar yapmanın heyecanını yaşayacak. Aksiyon sırasında çocuklar duruşu ayarlanabilir ejderha oyuncağını altın kanatlar, boynuzlar ve bir kuyruk ekleyerek daha da büyük ve daha güçlü hale getirebilir.

Çocuklar için havalı ninja oyuncakları. Oyun seti 2 mini figür içerir: Altın Cole ve bir tırpana ve kemik savaşçısı silah paketine sahip Kemik Akrep. Kemik Akrep, 6 bacaklı akrep yaratığıyla da savaşa girebilir. Mücadelelerinde başarılı olduklarında çocuklar, koleksiyonluk Güç bayrağı ile ödüllendirilir.

LEGO severler için eğlenceli bir dijital deneyim. LEGO Builder uygulaması, kolay ve sezgisel yapım macerasında size ve çocuğunuza yol gösterir. Modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırın ve döndürün, setleri kaydedin ve ilerlemenizi takip edin.

Kötü Kemik Akrep'e karşı aksiyon yüklü bir çatışma için Cole ve toprak ejderhasıyla güçlerinizi birleştirin. Dikkat edin; iskelet savaşçı tehlikeli bir akrep yaratığa biniyor ve bir tırpanı var! Onu yenmek için altın kanatlar ve kuyruk ekleyerek ejderhayı daha büyük ve daha güçlü bir canavara yükseltin. Mücadelenizde başarılı olduğunuzda koleksiyonluk Güç bayrağı ile ödüllendirileceksiniz.

Duruşu ayarlanabilir ejderha oyuncağı; 7 yaş ve üzeri çocuklar bu LEGO NINJAGO Cole?un Toprak Ejderhası EVO ile aksiyon dolu hikayeleri canlandırabilir.

2 mini figür; Oyun setinde altın Cole ve tırpanlı iskelet savaşçı Kemik Akrep bulunur. Ayrıca 6 ayaklı bir akrep yaratığı var.

Yükseltilebilir model. Ejderha oyuncağının hareketli gövdesi, başı ve bacakları vardır. Çocuklar altın kanatlar, boynuzlar ve kuyruk ekleyerek ejderhayı daha büyük ve daha güçlü bir modele yükseltebilir.

Koleksiyonluk bayrak. Çocuklar mücadelelerinde başarılı olduklarında ve savaşı kazandıklarında, ejderhada sergilenebilecek bir Güç bayrağı ile ödüllendirilir.

Daha fazla ninja aksiyonu; Lloyd?un Robot Savaşı EVO, Cole?un Toprak Ejderhası EVO, Jay?in Yıldırım Jeti EVO ve LEGO NINJAGO serisindeki diğer setlere de göz atın.

Eğlenceli LEGO hediyesi fikri; 285 parçalı bu oyuncak, 7 yaş ve üzeri çocukların model yapıp oynamasını sağlar. Çocuklara günlük ödül, doğum günü hediyesi veya yılbaşı hediyesi olarak verilebilir.

Taşınabilen oyun. Çocuklar 14 cm uzunluktaki NINJAGO ejderha ile evde oynayabilir ya da çantaya atıp gittikleri yere götürebilir.

Model yapmanın yeni bir yolu; LEGO Builder uygulaması, çocuklara sezgisel yapım yolculuğunda yol gösterir. Setleri kaydedebilir, ilerlemeyi takip edebilir ve modelleri yaparken 3 boyutlu olarak yakınlaştırabilir ve döndürebilirler.

Parça sayısı: 285

Kutu ölçüsü: 19,1 x 26,2 x 6,1 cm

Ağırlık: 0,385 kg

Diğer Özellikler
Stok Kodu71782
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017399690

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.