LEGO Ninjago Kai'nin Ateş Elementi Robotu 71808 - 7 Yaş ve Üzeri

7 yaş ve üzeri çocuklar, Kai'nin Ateş Elementi Robotu (71808) ninja oyuncağıyla NINJAGO® Ejderhaların Yükselişi 2. sezondan hikayeleri canlandırabilir. Robotun hareketli kol ve bacakları eğilip bükülerek dramatik savaş pozları verilebilir, ninja minifigürü için bir kokpiti ve Kurt Robotu'na karşı savaşmak için büyük bir altın kılıç mevcut.

Bu kişiselleştirilebilir robotla çocukların kendi robotlarını da inşa edebilirler! Ayrılabilir parçaları, kolları ve gövdesi, diğer 2 robotun parçalarıyla bir bulunabilir: Cole'un Toprak Elementi Robotu (71806) ve Sora'nın Teknoloji Elementi Robotu (71807) (ayrıca satılır). Çocuklar, benzersiz bir aksiyon figürü oyuncağı yapmak için parçaları karıştırıp birleştirirken sınırsız eğlence yaşar.

Kırmızı robot, ikisi de katana aksesuarlı Kai ve Zane, kılıç aksesuarlı Jordana ve bir Kurt Maskeli Savaşçı olmak üzere 4 minifigür içerir, bu nedenle çocuklar sürükleyici ninja aksiyonunu canlandırabilir. Bu set ayrıca boyut ve öğreticia kolay ve bir yapım macerasında yol gösteren LEGO® Builder uygulamasıyla da yapılabilir.

Kai'nin Ateş Elementi Robotu altın kılıç kullanır, Zane ile birlikte shadow dojo'nun önünde kötü Jordana ve Kurt Maskeli Savaşçı'ya karşı savaşabilir. Şimdi ilk kez Sora, Cole ve Kai'nin pilotluk yaptığı 3 muhteşem ninja robotunun içeriğini birleştirerek kendi robotunuzu oluşturabilirsiniz. Her kişiselleştirilebilir robot ayrı ayrı satılır ve birleştirip birleştirebilmeniz için ayrılabilen dolgulara, kollara, silahlara ve gövdeye sahiptir.

7 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için Kai'nin Ateş Elementi Robotu ninja oyuncağı, parçaları, kolları ve yapısı sayesinde başka 2 robotla (ayrıca satılır) bir olur. Çocuklar, kendi robot figürlerini oluşturmak için bu ninja macera oyuncaklarının içeriğini karıştırıp eşleştirirken yaratıcı eğlencenin keyfini çıkaracak. Sette bulunan kılıçlı Kai, Zane ve Jordana ve Kurt Maskeli Savaşçı sayesinde çocuklar, NINJAGO Ejderhaların Yükselişi TV dizisinin 2. dönemdeki savaşları canlandırılabilir.
 
Kai'nin robotu, eğilip bükülerek savaş pozları verebilen kollara ve doldurula, Kurt Robotu güçlüne karşı savaşabilmek için de büyük altın bir kılıca sahiptir. LEGO NINJAGO kitleri ejderhalar, araçlar ve tapınaklar içerir ve çocukların ninja kahramanlarıyla birlikte macera dolu hayali bir dünyadan kaçmalarına olanak tanır.

322 parçalı LEGO seti, 16 cm boyunda bir NINJAGO robotu içerir.

Parça sayısı: 322

Kutu ölçüsü: 26,2 x 28,2 x 5,9 cm

Ağırlık: 0,468 kg

Diğer Özellikler
Stok Kodu71808
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017584522

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.