LEGO Ninjago Kai?nin Robot Motosikleti EVO

Gelince Haber Ver !

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

7 yaş ve üzeri küçük model severler ve havalı araç meraklıları, bu aksiyon dolu Kai'nin Robot Motosikleti EVO oyun setiyle iyi ile kötü arasındaki kendi hesaplaşmalarını canlandırabilir. Altın yan paneller ve büyük bir altın bıçak eklenerek daha büyük bir modele yükseltilebilen hareketli bir robot ve havalı bir motosiklete sahiptir.

İyi ile kötünün çarpışması Bu yapım seti 4 mini figür içerir: Her ikisi de donatılmış Kai ve Nya, kendi Kemik Kral ve kemik kazması ve Kemik Avcı. Çocuklar savaşta başarılı olduğunda Ninja motosikletinde sergilenebilecek bir Odaklanma bayrağı ile ödüllendirilir.

LEGO severler için eğlenceli bir dijital deneyim; LEGO Builder uygulaması, kolay ve sezgisel yapım macerasında size ve çocuğunuza yol gösterir. Modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırın ve döndürün, setleri kaydedin ve ilerlemenizi takip edin.

Robot kostümüyle güçlü motosikletine binmiş Kai ile savaşa katılın. Nya ile birlikte, iskelet savaşçıları yok etmesi gerekiyor! Kemik Kral bir , Kemik Avcı ise bir kemik kazma ve sahiptir. Ninja motosikletini altın parçalarla yükselterek zafere ulaşabilirsiniz. Savaşta başarılı olduğunuzda koleksiyon parçası olan bir Odaklanma bayrağı ile ödüllendirileceksiniz.

Ninja aracı; Çocuklar ve motosiklet tutkunları, bir Ninja motosikleti ve robot içeren bu NINJAGO Kai'nin Robot Motosikleti EVO oyun setiyle savaşları canlandırmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahiptir.

4 mini figür: Oyun setinde donatılmış 2 Ninja savaşçısı Kai ve Nya, kendi silahlarıyla donatılmış 2 kötü adam Kemik Kral ve Kemik Avcı bulunur.

Modeli yükseltin; Çocuklar, büyük bir altın bıçak ve yanan egzoz boruları ekleyerek Ninja motosikletini daha büyük ve daha güçlü bir modele yükseltebilir.

Koleksiyonluk bayrak: Çocuklar mücadelelerinde başarılı olduklarında ve savaşı kazandıklarında, Ninja motosikletinde sergilenebilecek bir Odaklanma bayrağı ile ödüllendirilir.

Daha fazla Ninja aksiyonu: Lloyd?un Robot Savaşı EVO (71781), Cole?un Toprak Ejderhası EVO (71782), Jay?in Yıldırım Jeti EVO (71784) ve LEGO NINJAGO serisindeki diğer setlere de göz atın

Eğlenceli LEGO hediyesi fikri: 312 parçalı bu oyuncak, 7 yaş ve üzeri çocukların model yapıp oynamasını sağlar. Çocuklara herhangi bir zamanda ödül, doğum günü hediyesi veya yılbaşı hediyesi olarak verilebilir.

Oynayın ve sergileyin; 10 cm yüksekliğinde, 25 cm uzunluğunda ve 9 cm genişliğindeki bu motosiklet, oyun aralarında tutkulu Ninja hayranları tarafından sergilenebilir.

Model yapmanın yeni bir yolu; LEGO Builder uygulaması, çocuklara sezgisel yapım yolculuğunda yol gösterir. Setleri kaydedebilir, ilerlemelerini takip edebilir ve modelleri yaparken 3 boyutlu olarak yakınlaştırabilir ve döndürebilirler.

Parça sayısı: 312

Kutu ölçüsü: 26,2 x 22,2 x 7,6 cm

Ağırlık: 0,53 kg

Teknik Özellikler
LegoNinjago
CinsiyetUnisex
Yaş7+
Diğer Özellikler
Stok Kodu71783
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017412993

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.