LEGO Ninjago Kai'nin Yükselen Ejderha Vuruşu 71801 - 6 Yaş ve Üzeri

6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar, Kai?nin Yükselen Ejderha Vuruşu (71801) LEGO® yapım setiyle NINJAGO® Ejderhaların Yükselişi TV dizisinin 2. sezonundan maceraları canlandırabilir.

Çocuklar, ilk LEGO NINJAGO ejderha aksiyon oyuncağını heyecanla inşa ettikten sonra ejderhanın altın kuyruğuna basıp, harekete geçmesini izleyebilir. Bu oyun seti, 2 minifigür içerir: Katana aksesuarı olan ve inşa edilebilen ejderha aksiyon figürüne binebilen Yükselen Ejderha Kai ve arbalet aksesuarlı bir Kurt Maskeli Muhafız. Çocuklar, bu iki LEGO NINJAGO karakterini savaştırarak, ejderha aksiyon figürü oyuncağının hareketli ağzından bir mavi ejderha gücü parçası kazanabilir. LEGO NINJAGO inşa edilebilen ninja oyuncakları serisindeki robotlar, araçlar ve tapınaklarla hayranlar, kahramanları ile birlikte hikayeler canlandırabilir (setler ayrı satılır). Fantastik oyuncakların her biri, size ve çocuğunuza kolay ve sezgisel bir yapım macerasında yol gösteren LEGO Builder uygulamasıyla yapılabilir.;

6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar, Kai?nin Yükselen Ejderha Vuruşu inşa edilebilen ejderhası ile NINJAGO® Ejderhaların Yükselişi TV dizisinin 2. sezonundan savaşları canlandırabilir. Çocuklar, Yükselen Ejderha Kai?yi ejderha aksiyon figürü oyuncağının sırtına yerleştirebilir, altın kuyruğuna basarak ikisini de ileri fırlatabilir.

Bu ninja oyun seti, katana aksesuarlı bir Kai minifigürü ile arbalet aksesuarlı bir kötü Kurt Maskeli Muhafız içerir. LEGO® oyuncağı, ejderhanın ağzında tutabildiği mavi bir ejderha gücü parçası içerir.

24 parçalı bu LEGO® yapım setindeki inşa edilebilen ejderhanın yüksekliği 2 cm, uzunluğu 18 cm, genişliği 18 cm?dir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu71801
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017566122

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.