LEGO Ninjago Lloyd'un Ninja Robotu

Gelince Haber Ver !

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
439,90 TL
Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
449,90 TL

Başlangıç LEGO seti, küçük çocukları model yapmaya teşvik eder.

Bu ninja oyun seti, 4 yaş ve üzeri çocuklara harika bir yapım ve oyun deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Kutunun içindeki her bir paketten yapılacak bir model ve bir karakter çıkar, böylece çocuklar hemen aksiyona başlayabilir. Ayrıca çocukların modeli yapmaya başlaması için kısmen yapılmış bir zemin olan bir Başlangıç Yapım Parçası bulunur.

Aile boyu dijital eğlence!

Bu oyun seti, küçük model severler ve aileleri için bu deneyimi daha da eğlenceli hale getirecek interaktif dijital yapım talimatlarına sahiptir. Akıllı telefonlar ve tabletlerde kullanılabilen ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasındaki yakınlaştırma ve döndürme araçları, küçük çocukların modeli yaparken görselleştirmelerini sağlar. İlerlemelerini istedikleri zaman uygulamaya kaydedebilirler.

Kötü yılan savaşçısı Boa Yok Edici?yi yenmek için Lloyd ve güçlü robotuyla güçlerinizi birleştirin. Robotun kokpitine atlayın ve 2 büyük kılıçla heyecan verici aksiyona adım atın. Ama dikkatli olun! Sinir bozucu yılan, uzun ve keskin mızrağıyla sizinle savaşmaya hazır. Onu yenmek için tüm becerinizi ve gücünüzü kullanabilir misiniz? NINJAGO City?yi kurtarmak için kazanmanız çok önemli!

Başlangıç LEGO seti; 4 yaş ve üzeri çocuklar, bu LEGO NINJAGO Lloyd?un Ninja Robotu 71757 oyun setiyle yapım becerilerini geliştirmek için her şeye sahiptir.

2 mini figür; Küçük NINJAGO hayranlarının eğlence dolu çatışmaları canlandırması için kılıçlı bir Lloyd ve uzun mızraklı bir Boa Yok Edici içerir.

Aksiyon dolu robot oyuncağı; Çocuklar, oyunun hemen başlaması için bir Başlangıç Yapım Parçası içeren bu hareketli robot oyuncağıyla aksiyon dolu Ninja maceralarını canlandırabilir.

4 yaş ve üzeri çocuklar için ödül; BU dayanıklı savaş oyun seti, aynı anda model yapmayı ve oynamayı öğrenirken küçük model severleri saatlerce oyalayacak.

Sergileme modeli; Lloyd?un Ninja Robotu, 11 cm boyuyla oyun saatleri arasında çocuk odasında sergilemek için mükemmel boyuttadır.

 Hızlı bir model; Basit resimli talimatlar, çocuklara yapım sürecinde adım adım, dikkatli bir şekilde yol gösterir.

LEGO yapım parçalarıyla model yapmaya giriş; 4 oyun setleri, çocuklara model yapmayı öğretirken ailenin diğer üyelerinin de eğlenceye katılmasını sağlamanın harika bir yoludur.

İnteraktif dijital yapım; Ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasıyla çocuklar akıllı telefonlarında ya da tabletlerinde modellerinin dijital bir versiyonunu yakınlaştırabilir, döndürebilir ve görselleştirebilir.

Kutu ölçüsü: 19,1 x 4,6 x 14,1 cm.

Parça Sayısı: 57

Diğer Özellikler
Stok Kodu71757
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017151618

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.