LEGO Ninjago Lloyd'un Robot Savaşı EVO

Gelince Haber Ver !

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
439,90 TL
Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
449,90 TL

6 yaş ve üzeri çocuklar, Lloyd'un Robot Savaşı EVO'yu inşa edip oynarken LEGO NINJAGO'nun fantastik aksiyon dünyasını öğrenmekten heyecan duyacaklar. Oyun setinde, çocukların sürükleyici savaşlar yapmasını sağlayan, her ikisi de havalı silahlarla donatılmış 2 hareketli robot bulunur. Çocuklar, Lloyd'un robotunu altın zırh ve kanatlarla yükselterek zafer kazanmasına yardımcı olabilir.

Çocuklar için en iyi oyuncaklar ve ekstra bir ödül! Bu LEGO NINJAGO savaş seti, 2 mini figür içerir: Altın Lloyd ve düşmanı Kemik Savaşçı; her ikisi de destansı savaşlar için hareketli robotlarının kokpitine binebilir. Savaşta başarılı olduğunda çocuklar, koleksiyon parçası olan bir Dayanıklılık bayrağı ile ödüllendirilir.

LEGO severler için eğlenceli dijital bir deneyim! LEGO Builder uygulaması, kolay ve sezgisel yapım macerasında size ve çocuğunuza yol gösterir. Modelleri 3 boyutlu olarak yakınlaştırın ve döndürün, setleri kaydedin ve ilerlemenizi takip edin.

Yeşil Lloyd ve robotu ile Kemik Savaşçı'ya karşı savaşmak için harekete geçerken bir dizi muhteşem savaşa hazırlanın! Kötü iskelet savaşçıya ve robotunun çeşitli kemik silahlarına dikkat etmelisiniz. Altın zırh ve kanatlar ekleyerek Yeşil Lloyd'un robotunu tam güce yükseltin. Savaşta başarılı olduğunuzda koleksiyon parçası olan bir Dayanıklılık bayrağı ile ödüllendirileceksiniz.

Ninja savaş oyuncağı; 6 yaş ve üzeri çocuklar, bu LEGO NINJAGO Lloyd'un Robot Savaşı EVO oyun seti ile yaratıcı oyunların ve sınırsız ninja savaşlarının keyfini çıkarabilir.

2 mini figür; Bu NINJAGO setinde 2 mini figür bulunur: Altın kılıçlı Altın Lloyd ve 2 ninja yıldızlı Kemik Savaşçı. Çocukların tam aksiyonlu çatışmalar sahnelemesi için gereken her şey var.

Robotu yükseltin! Çocuklar, Lloyd'un robotunu altın zırh ve kanatlarla yükselterek, Skulkin'in büyük bir silahı ve kalkan olarak kullanılabilen bir şapkası olan robotunu devirmesine yardımcı olabilir.

Koleksiyonluk bayrak; Çocuklar mücadelelerinde başarılı olduklarında ve savaşı kazandıklarında, Altın Lloyd'un robotundaki bir direkte sergilenebilecek bir Dayanıklılık bayrağı ile ödüllendirilir.

Daha fazla ninja macerası; Cole?un Toprak Ejderhası EVO (71782), Kai?nin Robot Motosikleti EVO (71783), Jay?in Yıldırım Jeti EVO (71784) ve LEGO NINJAGO serisindeki diğer setlere de göz atın.

İnşa edin ve oynayın. Bu 223 parçalı oyun seti, 6 yaş ve üzeri çocukların NINJAGO City'de macera oyunları inşa etmelerini ve oynamalarını sağlar. Çocuklara doğum gününde veya her zaman hediye olarak verilebilir.

Sergileyin ve oynayın; 18 cm yüksekliğindeki bu oyuncak robot, çocukların hızlı oyun seansları arasında odalarında sergilenebilir.

Model yapmanın yeni bir yolu; LEGO Builder uygulaması, çocuklara sezgisel yapım yolculuğunda yol gösterir. Setleri kaydedebilir, ilerlemelerini takip edebilir ve modelleri yaparken 3 boyutlu olarak yakınlaştırabilir ve döndürebilirler.

Parça sayısı: 223

Kutu ölçüsü: 26,2 x 14,1 x 7,2 cm

Ağırlık: 0,311 kg

Diğer Özellikler
Stok Kodu71781
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017399683

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.