LEGO Ninjago Nya'nın Yükselen Ejderha Vuruşu 71802 - 6 Yaş ve Üzeri

6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar, Nya'nın Yükselen Ejderha Vuruşu ninja oyun seti ile NINJAGO Ejderhaların Yükselişi TV dizisinin 2. dönemden aksiyon dolu sahneleri canlandırılabilir. Çocuklar, ilk LEGO NINJAGO ejderha aksiyon oyuncağı heyecanla inşa edilmiş patlama sonrasında ejderhanın altın kuyruğuna basıp, hareketin kaydedilmesini izleyebilir.

Bu yapım seti, 2 minifigürle birlikte gelir: Katana'ya giden ve ejderha modeline binebilen Yükselen Ejderha Nya ve parçası Kurt Maskeli Pençe Savaşçısı. Çocuklar, mavi ejderhanın hareketli ağzının içinden turuncu ejderha gücü parçasını kazanmak için ninja figürleri arasında efsanevi savaşlar gerçekleştirebilir.

LEGO NINJAGO inşa edilmiş ninja oyuncak serisindeki robotlar, araçlar ve tapınaklarla hayranlar, kahramanları ile birlikte maceralar canlandırılabilir (yerleşerek ayrı satılır). Fantastik oyuncakların her biri, boyut ve çocuklara kolay ve izlenen bir yapım macerasında yol gösteren LEGO Builder uygulamasıyla yapılabilir.

Yükselen Ejderha Nya ve mavi ejderhası, Kurt Maskeli Pençe Savaşçısı ile karşılaştığında gökyüzüne yükselmek için cesur savaşlar! Nya'yı ejderhanın arkasına, altın kuyruğuna basın ve Nya'nın ejderha gücüyle doğruca savaşa fırlamasını izleyin! Kurt savaşçısını devirip keskin bölümlerinden kaçabilecek ve yeni NINJAGO dünyasını kurtarabilecek mi?

6 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar, Nya'nın Yükselen Ejderha Vuruşu havada süzülen ejderha oyuncağıyla NINJAGO Ejderhaların Yükselişi TV dizisinin 2. döneminden savaşları canlandırılabilir.

Çocuklar, Yükselen Ejderha Nya'yı mavi ejderha oyuncağının arkasına yerleştirilebilir, altın parçalara göre tek tek de ileri fırlatılabilir. Bu ninja oyun seti, çocuk Kurt Maskeli Pençe Savaşçısı ile çatışmaları canlandırabilmeleri için mini katana aksesuarlı bir Nya minifigürü içerir. Mavi fantastik ejderha oyuncağının ağzında tutabildiği turuncu bir ejderha gücü parçası mevcut.

LEGO NINJAGO kitapları robotlar, araçlar ve oyuncaklar içerir ve çocukların ninja kahramanlarıyla birlikte macera dolu hayali bir dünyadan kaçmalarına olanak tanır.

26 parçalı bu LEGO yapım oyuncağındaki ejderha aksiyon oyuncağının silinebilir 2 cm, uzunluğu 18 cm, genişliği 18 cm'dir.

Parça sayısı: 26

Kutu ölçüsü: 19 x 22 x 7 cm

Ağırlık: 0,097 kg

Diğer Özellikler
Stok Kodu71802
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017565088

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.