LEGO Ninjago Usta Ejderha Egalt 71809 - 8 Yaş ve Üzeri

8 yaş ve üzeri çocuklar, bu büyük Usta Ejderha Egalt kahraman oyuncağı setiyle NINJAGO® Ejderhaların Yükselişi TV dizisinin 2. dönemdeki nefes kesen maceraları canlandırılabilir. Bu, NINJAGO serisindeki ilk Usta Ejderha oyuncağıdır ve hareketlidir, parçaları, başı ve folyo kanatlarının yanı sıra kendi kılıç kontrolü ve sırtında katana aksesuarı için tutucu bulunur.

Bu macera oyuncağı, üç de kılıçlı ninja savaşçısı Lloyd, Sora ve Nya'nın yanı sıra çekiçli Lord Ras ve kılıç aksesuarlı Cinder kötü ikilisi olmak üzere 5 minifigür içerir, böylece çocuklar ninja savaşları yapabilir. Ayrıca bu NINJAGO karakterlerinin kazanmak için savaştığı parçalama tokmağı ve parçalama gongu aksesuarlarının olduğu, parçalarla yapılan küçük bir ağaç bulunur.

Çocuklar için inşa edilebilir LEGO NINJAGO oyuncakları, heyecan verici rol yapma maceraları için robotlar, araçlar ve oyuncaklar içerir. Her savaş seti, boyut ve öğreticia kolay ve bir yapım macerasında yol gösteren LEGO Builder uygulamasıyla yapılabilir.

Usta Ejderha Egalt ile gökyüzüne yükselmeye ve savaşa uçmaya hazırlanın! Yerde ise Lloyd, Sora ve Nya ile birlikte katanalarını sallayarak çekiçli Lord Ras ve kılıçlı Cinder'a karşı savaşa karşı. Bu değerli sensei ejderhayı uyumlu, Lord Ras'ın gücünü ele geçirmesine engel olmak için küçük ağacın üstünde duran parçalama tokmağını ve parçalama gongunu savunmalısınız. Başarabilir misin?

Çocuklar, hareketli bir başı, parçaları, parçaları, kolları ve folyo kanatları olan bir Usta Ejderha ile NINJAGO® Ejderhaların Yükselişi TV dizisinin 2. süresinde sahneleri oynatılabilir. Çocuklar, hepsi de mini katana içeren ninja savaşçıları Lloyd, Sora ve Nya'yı, çekiçli Lord Ras ve kılıçlı Cinder ile karşı karşıya geçerek savaştırabilir. Rol yapma oyuncağında, bu NINJAGO® karakterlerinin uğrunda savaştığı parçalama tokmağını ve parçalama gongunu içeren, parçalarla inşa edilen bir ağaç bulunur.

LEGO NINJAGO kitapları robotlar, araçlar ve tapınaklar içerir ve çocukların ninja kahramanlarıyla birlikte macera dolu hayali bir dünyadan kaçmalarına olanak tanır.

532 parçalı bu LEGO setindeki ejderha oyuncağının saklanabileceği 17 cm, uzunluğu 46 cm, genişliği 36 cm'dir.

Parça sayısı: 532

Kutu ölçüsü: 38,2 x 26,2 x 56,5 cm

Ağırlık: 0,671 kg

Diğer Özellikler
Stok Kodu71809
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017584539

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.