LEGO Star Wars 501. Klon Trooperlar Savaş Paketi

Gelince Haber Ver !

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

6 yaş ve üzeri çocuklar bu LEGO Star Wars Savaş Paketi ile kendi 501. Klon Trooperlarına liderlik edebilir. Her biri aksiyonlu oyunlar için bir silaha sahip 501. Lejyon Subayı, 501. Klon Uzmanı ve 2 adet 501. Ağır Trooper olmak üzere Ocak 2023?te yeni çıkan 4 adet LEGO mini figürüne sahiptir. Bu sette ayrıca yaylı atıcısı ve bir LEGO mini figürü için koltuğu olan, inşa edilebilen bir AV-7 araç savar top bulunur. Çocuklar için harika bir hediye olan bu popüler yapım oyuncağı, Star Wars: Klon Savaşları aksiyonunu canlandırmalarına olanak tanır ve diğer LEGO Star Wars setlerine ekstra eğlenceli oyun olanakları katar.

Yeni bir yapım şeklini keşfedin; LEGO Builder uygulamasında dijital yapım talimatları ile çocukların yaratıcı deneyimlerini ve başarı duygularını geliştiren görüntüyü yakınlaştırma ve döndürme araçlarını bulabilirsiniz.

Galaksi dolusu eğlence. LEGO Group, 1999?dan beri Star Wars starship?lerinin, araçlarının, mekanlarının ve karakterlerinin yapım parçası versiyonlarını üretmektedir. Her yaştan hayrana ilham verecek geniş çeşitlilikte setler bulunur.

Kendi 501. Klon Trooperlar biriminizi yapın ve aksiyona hazırlanın! Bir 501. Lejyon Subayını, Klon Uzmanını ve Ağır Trooperları blaster silahı, blaster tüfeği ve blasterleriyle donatın. AV-7 araçsavar topu çalıştırmak için lejyonunuzun bir üyesine emir verin. Topla nişan alın ve düşman birliklerine ateş edin. Klon Savaşları?nın en son muharebesini kazanmalısınız.

Savaş oyunları için yapım seti. Bu LEGO Star Wars 501. Klon Trooperlar Savaş Paketi ile çocuklar kendi filolarını kurabilir ve aksiyon dolu Star Wars: Klon Savaşları sahnelerini canlandırabilir.

4 LEGO Star Wars mini figürü; Blaster silahlı 501. Lejyon Subayı, blaster tüfekli 501. Klon Uzmanı ve ikisi de blasterli 2 adet 501. Ağır Trooper.

Parçalarla yapılan AV-7 araç savar top; AV-7?in ayarlanabilen ayakları, yükselen topu, yaylı atıcısı ve bir LEGO mini figürü için koltuğu bulunur.

6 yaş ve üzeri Star Wars hayranları için hediye fikri. Bu 119 parçalı yapım oyuncağını Star Wars: Klon Savaşları ve Star Wars: The Bad Batch hayranı çocuklara doğum günü, yılbaşı hediyesi ya da ödül olarak verin.

Taşınabilen oyun. Top taretinin yüksekliği 7 cm, genişliği 6 cm, derinliği 13 cm?dir. Bu kompakt set, gittiği her yere oynamaya götürebilmesi için bir çocuğun sırt çantasına sığar.

İnteraktif dijital yapım; LEGO Builder uygulamasıyla çocuklar bu modeli yaparken dijital bir versiyonunu yakınlaştırabilir, döndürebilir ve görselleştirebilir.

Her yaş için LEGO Star Wars yapım oyuncakları; LEGO Star Wars setleri, çocukların (ve yetişkin hayranların) simgeleşmiş sahneleri canlandırmasına, kendi aksiyon maceralarını uydurmasına ya da inşa edilebilen modelleri sergilemesine olanak tanır.

Parça sayısı: 119

Kutu ölçüsü: 14,1 x 19,1 x 4,6 cm

Ağırlık: 0,125 kg

Teknik Özellikler
LegoStarwars
ÜreticiAdore
CinsiyetUnisex
Yaş6+
Diğer Özellikler
Stok Kodu75345
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017421292

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.