LEGO Star Wars Snowtrooper Savaş Paketi

Gelince Haber Ver !

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
439,90 TL
Hızlı Teslimat Aynı Gün Kargo
449,90 TL

Küçük hayranlar, Snowtrooper Savaş Paketi ile kendi ordularını kurabilir ve Star Wars: İmparatorluk Yeniden Saldırıyor filminin aksiyonunu canlandırabilirler. Çeşitli silahlarıyla 4 LEGO mini figürü, inşa edilebilen bir İmparatorluk Hoth hız motoru, mermi atan E-Web ağır ateşli blaster ve ekstra mühimmatlı bir kar siperi içerir. Bu yapım oyuncağı, 6 yaş ve üzeri yaratıcı çocukların Snowtrooper koleksiyonlarını genişletmek ve diğer LEGO Star Wars setlerine yeni oyun olasılıkları eklemek için muhteşem bir küçük hediye veya ödüldür.

Dijital yapım araçları

Bu set, adım adım yapım talimatlarıyla birlikte gelir. Deneyimi geliştirmek için LEGO Yapım Talimatları uygulamasındaki görüntüyü yakınlaştırma ve döndürme araçlarına sahip dijital talimatlara da göz atın.

Yaratıcı eğlence

LEGO Grubu, yirmi yılı aşkın süredir ünlü Star Wars starship?lerinin, araçlarının, mekanlarının ve karakterlerinin yapım parçalarıyla inşa edilen versiyonlarını yapmaktadır. Her yaştan hayranları heyecanlandıracak, oynamak ve sergilemek için çok geniş bir inşa edilebilen model koleksiyonu bulunur.

Kendi LEGO Star Wars Snowtrooper ordunuzu kurun ve Hoth gezegeninde savaşa hazırlanın! Snowtrooper?ları blaster silahı, blaster tüfekleri ve blaster tabancasıyla donatın. Bir kar siperi inşa edin ve E-Web ağır ateşli blasterle Asi İttifakı güçlerine ateş edin. İmparatorluk Hoth hız motoruna binmiş Hoth Gözcü Trooper ile saldırıya geçin. Snowtrooper?ları zafere götürebilir misiniz?

Savaş oyunları için yapım seti; Bu LEGO Star Wars Snowtrooper Savaş Paketi ile çocuklar bir ordu kurabilir ve efsanevi Star Wars: İmparatorluk Yeniden Saldırıyor sahnelerini yeniden hayal edebilir.

4 LEGO mini figürü; Bir Hoth Gözcü Trooper ve 3 Snowtrooper, ayrıca 2 blaster silahı, bir blaster tüfeği ve blaster tabancası.

Mini modeller; Bir İmparatorluk Hoth hız motoru (ayrıca 75313 AT-AT setiyle birleştirilebilir), mermi atan E-Web ağır ateşli blaster silahı ve ekstra mühimmatlı bir kar siperi.

 6 yaş ve üzeri için hediye fikri; Bu 105 parçalı yapım oyuncağını Star Wars: İmparatorluk Yeniden Saldırıyor filmini seven bir çocuğa doğum günü, yılbaşı hediyesi veya sıradan bir gün ödülü olarak verin.

Taşınabilen oyun; Hız motorunun yüksekliği 3 cm, uzunluğu 12 cm, genişliği 3 cm?dir. Bu kompakt set, gittiği her yere oynamaya götürebilmesi için bir çocuğun sırt çantasına sığar.

İnteraktif yapım talimatları; Talimatları kutuda ve yapım deneyimini geliştirmek içindijital görüntüleme araçlarına sahip ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında bulabilirsiniz.

Her yaşa uygun setler; LEGO Star Wars setleri, çocukların ve yetişkin hayranların simgeleşmiş sahneleri canlandırmasına, kendi benzersiz hikayelerini oluşturmasına ya da yapım modellerini sergilemesine olanak tanır.

Kutu Ölçüsü: 19,1 x 4,9 x 14,1 cm.

Parça Sayısı: 105

Diğer Özellikler
Stok Kodu75320
MarkaLego ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5702017155067

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.