LEGO Technic Damperli Kamyon

Fiyat:
229,90 TL
21,06 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

İnşaat sahası meraklıları için bir ödül mü arıyorsunuz?

7 yaş ve üzeri çocuklar, bu LEGO Technic Damperli Kamyon oyuncak setini yapmaya ve onunla oynamaya bayılacak. LEGO Technic dünyasına harika bir giriştir ve küçük model severlerin yeni mühendislik becerilerini öğrenmesine yardımcı olur. LEGO Builder uygulamasıyla çocuklar yaparken öz güvenleri gelişir.

Çocuklar, Damperli Kamyon?u hayali inşaat sahalarında sürdükten sonra damperi kaldırıp yüklerini boşaltmaya bayılacak. Sonra yeni bir şeye hazır olduklarında, daha fazla maceralı rol yapma faaliyetleri için modeli bir Eksakvatör oyuncağına dönüştürebilirler.

 Mühendisliğe harika bir giriş. LEGO Technic parçalarla yapılan oyuncaklar, gerçekçi hareketlere ve LEGO severleri, ulaşılabilir ve gerçekçi bir şekilde mühendislik evreniyle tanıştıran mekanizmalara sahiptir.

Bu LEGO Technic Damperli Kamyon ile inşaat sahasında yoğun bir güne hazırlanın. Kamyonu sürün, sonra uygun konuma geldiğinde damperi kaldırıp yükünüzü boşaltın. Yeni bir şey yapmak ister misiniz? Elbette! Bu Damperli Kamyon, daha da fazla inşaat macerası için bir ekskavatöre dönüştürülebilir.

İnşaat sahası meraklılarına bir ödül; 7 yaş ve üzeri çocuklar, bu LEGO Technic Damperli Kamyon oyuncak setiyle bir inşaat aracı modelini yapabilir ve keşfedebilir.

2?si 1 arada model. Bu sette 2 model 1 arada bulunur. Çocuklar yeni bir zorlu yapım görevine hazır olduğunda, Damperli Kamyon?u bir Ekskavatör oyuncağına dönüştürebilirler.

Rol yapma faaliyetleri için tasarlandı; Çocuklar Damperli Kamyon?u sürebilir ve yük taşıyıp boşaltmak için damper özelliğini kullanabilirler.

 7yaş ve üzeri çocuklar için hediye; Bu Damperli Kamyon oyuncak seti, inşaat sahası oyunlarından keyif alan çocuklara eğlenceli bir hediye ya da her zaman ödül olarak verilebilir.

 Boyutlar; Bu LEGO Technic yapım setinin yüksekliği 8 cm, uzunluğu 15 cm, genişliği 5 cm?dir.

Küçük model severlere ilham verin; LEGO Builder uygulaması, çocukların yapım becerilerini iyileştirebilmeleri ve yeni yapım projelerine başlayacak öz güveni kazanmaları için interaktif görüntüleme, yakınlaştırma ve döndürme araçlarına sahiptir.

Mühendisliğe giriş; LEGO Technic parçalarla yapılan model setleri, genç LEGO severleri mühendislik evreniyle tanıştıran gerçekçi hareketlere ve mekanizmalara sahiptir.

Parça sayısı: 177

Kutu ölçüsü: 14,1 x 6,1 x 19,7 cm

Ağırlık: 0,19 kg

Teknik Özellikler
LegoTechnic
CinsiyetUnisex
Yaş7+
Diğer Özellikler
Stok Kodu42147
MarkaLego ®
Stok DurumuVar
5702017400075

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.