Magic Mixies Mor Kazan S3

Fiyat:
4.129,90 TL
Aynı Gün Kargo

Magic Mixies Mor Kazan ile biraz sihir zamanı!

Çocukları gerçek sihir deneyimiyle tanıştıran Magic Mixies dünyasında sihir ve heyecan devam ediyor! Magic Mixies Mor Kazan da tıpkı Mavi ve Pembe Kazan gibi çok sevilecek. Tüm bilgiler Sihir Kitabı?nda yazılı, tüm malzemeler Mor Kazan paketinde hazır. Karışım hazırlanıyor, yeni dostlarına ses vermek için biraz Ses Tozu, kanat vermek için Kanat Tüyü ve renk vermek için Renk Sodası ekleyen çocuklar ona bir isim vermek için İsim Parşömeni?ne yazıp kazandaki karışıma atıyor. Şimdi Sihirli Asa?yı kazana üç kez vurup sihirli kelimeleri söyleme zamanı: Magicus Mixus!

O da ne! Magic Mixies kazanından sisler yükseliyor! İçeride sihirli bir şeyler oluyor! Sis dağıldıkça gizem perdesi aralanıyor: Mor tonlara sahip sevimli ve interaktif tüylü dostları 60?den fazla ses ve ışığıyla sisin içinde çocukları bekliyor! Üstelik Sihirli Asa ile etkileşime girebiliyor ve üç farklı Sihir Modu?nda yepyeni sihirler yaparken çocuklara yardımcı oluyor. Üstelik tekrar tekrar deneyimlenebiliyor.

Magic Pixlings bebekler, çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların koleksiyon merakına katkı sağlar. Arkadaşlarıyla oynayacakları oyunlar sosyalleşmelerine yardımcı olur.

Kutu içerisinde; Mor Kazan, Sihir Kitabı, Ses Tozu, Kanat Tüyü, Asa, İsim Parşömeni ve çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır.

Ürün; 3 x 1,5V LR44 pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.

Kutu ölçüsü: 20 x 21 x 24 cm

Ağırlık: 1,947 cm

Diğer Özellikler
Stok KoduMGX16000
MarkaMagic Mixies ®
Stok DurumuVar
8056379164951

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.