Marvel Avengers Elektronik Maske

Fiyat:
1.059,90 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

Tony Stark gibi giyin! Bu Iron Man Flip FX Maskesinin yüzünü kaldırmak, Stark'ın yüksek teknolojili kaskının iç görünümünü simüle etmek için ışıkları etkinleştirir. 2 maske görünümüyle, kullanıcılar esprili bir tek astar sunmak için maskeyi yukarı çevirmek veya Iron Man'in imzası olan itici patlama gibi savaş hareketlerine odaklanmak için kapatmak arasında seçim yapabilir. Iron Man Flip FX Maskesi, The Avengers'ın teknoloji meraklısı Süper Kahramanına yakışır bir donanımdır. Bu Iron Man maskesinin tasarımı, Marvel Sinematik Evreni'nin bir parçası olan Avengers film serisinden esinlenmiştir. Çocuklar, zırhlı Avenger rolünü üstlendiklerini ve Örümcek Adam, Kaptan Amerika, Hulk ve Thor gibi diğer Marvel Süper Kahramanlarıyla birlikte evreni savunmak için savaştıklarını hayal edebilir. Maske, çoğu çırak Avengers'a uyacak şekilde ayarlanabilir bir kayış içerir. Telif Hakkı 2019 MARVEL. Hasbro ve ilgili tüm terimler Hasbro'nun ticari markalarıdır.

İçindekiler: Maske ve talimatlar.

Tony Stark'ın yüksek teknolojili kaskının iç görünümüne benzer ışık efektlerini etkinleştirmek için maskeyi yukarı çevirin. Çocuklar, yok edilemez Iron Man olarak klasik Marvel Avengers tarzı bir savaşa hazırlandıklarını hayal edebilirler!

Ayarlanabilir bir kayışa sahip olan Iron Man Flip FX Maskesi çoğu kafa boyutuna uyar. Kafanız Hulk'unki kadar büyük veya Ant-Man'inki kadar küçük olmadığı sürece bu maskeyi takabilirsiniz.

Avengers: Endgame, Captain Marvel ve Black Panther gibi filmleri içeren Marvel Sinematik Evreni'nin bir parçası olan Avengers film serisinden esinlenilmiştir.

Iron Man Flip FX Maskesi, çocukların Tony Stark olduklarını ve evreni Thanos ve Sonsuzluk Eldiveni'nden korumak için Thor, Kaptan Amerika ve Kara Dul gibi diğer Avenger'larla birlikte savaştıklarını hayal etmelerini sağlar.

Avengers filmlerinden ilham alan diğer rol yapma ekipmanlarına göz atın.

Diğer Marvel karakterleri gibi giyinin veya Avengers tarzı bir Süper Kahraman ekibi oluşturmak için arkadaşlarınızla takım kurun!

5 yaş ve üzeri

içindir X1 adet 1,5 V AA Alkalin pil gereklidir.

Demo pil dahildir.

Diğer Özellikler
Stok KoduE6502
MarkaMarvel Avengers ®
Stok DurumuVar
5010996234322

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.