Monster High Gizemli Arkadaşlar 2. Seri Draculaura

Fiyat:
1.409,90 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

Monster High Gizemli Arkadaşlar Oyun Seti ile korkutucu bir eğlenceye hazır olun!

Monster High bebekleri en renkli, en iddialı ve en korkutucu görünümleriyle geliyor. Dolapları en az onlar kadar dikkat çekici! Bununla birlikte içerisinde de keşfedilmeyi bekleyen pek çok sürprizi barındırıyor.

Monster High?ın en sevilen bebeklerinden birisi olan Draculaura, ünlü vampir Dracula?nın kızıdır ve tam 1599 yaşındadır. Babası gibi bir vampir olmasından dolayı güneş ışıklarından rahatsız olur. Pembe saçları, pembe etekleri, kendine özgü yarasa kanatlı kulaklığı ve küpeleri, pembe çantası ile son derece şık, pembe ve ürkütücüdür. Evcil hayvanı Cont Fabulous adındaki bir yarasadır. Frankie Stein ile Clawdeen Wolf, onun en yakın arkadaşlarıdır.

Kurt adamın kızı olan Clawdeen, 15 yaşında genç bir kızdır. Süslü olmasından da anlaşılacağı üzere tam bir alışveriş aşığıdır. Mor dalgalı saçları, uzun çizmeleri, mor etekleri, kurt desenli ve pençe detaylı çantasıyla oldukça iddialıdır. Diğer kardeşleri ile aynı okula gitmekten rahatsızlık duyar. Draculaura ve Frankie ile oldukça yakındır, ancak Cleo de Nile ile arası pek iyi değildir.

Frankie Stein, babası Frankenstein olduğu için tıpkı onun gibi dikişli bir bedene sahiptir. Islandığında, mutlu olunca, üzülünce veya öfkelenince elektrik vermeye başlar. Yemek konusunda çok seçici davranır. Siyah beyaz uzun saçları, mavi parlak elbisesi, uzun çizmeleri ve buz gibi bir cildi bulunmaktadır.

Lagoona Blue, Deniz Canavarı'nın kızı olduğundan okyanuslar ve denizler konusunda çok hassastır. 15 yaşındadır ve evcil hayvanı Neptuna adındaki bir piranadır. Mavi tenli ve sarı saçlı olmasına rağmen havuz suyu onun saçlarını maviye çevirmiştir. Mavi parlak eteği, inci şeklindeki çantası, balık pulu desenli ayakkabıları ve ona özel tacıyla adeta bir deniz kızıdır.

Cleo de Nile 5,842 yaşındadır ve o meşhur Mumya'nın kızıdır. Kötü ve oldukça kibirli bir kişiliğe sahiptir. Clawdeen Wolf, onun baş düşmanıdır ve aralarında hep bir rekabet vardır. Hissette adında evcil bir yılan beslemektedir. Okulun popüler kızıdır ve ponpon kızların kaptanıdır. Desenli göz makyajı, altın renklerindeki kıyafetleri, uzun çizmeleri, göz şeklindeki çantası ile Cleo de Nile ortamın en havalı kızıdır!

Her bebek kendi özel dolabıyla birlikte gelir. Dolap bölmelerini açabilmek için ürünle birlikte gelen anahtarları kullanmanız gerekir. Onları kullanabilmeniz içinse önce suyla yıkamalı ve küçük bir sihre tanıklık etmelisiniz. Anahtarların suyla yıkandığında rengi değişir ve dört anahtarın dördü dolap bölmesiyle aynı renkte olur. Renklerine göre anahtarları dolap kapaklarıyla eşleştirip içerisinde yer alan Monster High bebeğinize özel kıyafetleri ve aksesuarları çıkartabilirsiniz.

Kutu içerisinde yer alan sürpriz paketlerle birlikte ürünler 19?dan fazla sürpriz içerir. İçlerinden çıkan aksesuarları birbiriyle eşleştirerek 125?ten fazla farklı görünüm elde edebilirsiniz.

Monster High Gizemli Arkadaşlar Oyun Seti, çocukların koleksiyon merakını destekler. Yeni hikayeler yaratmak çocukların hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesine katkı sağlar.

Kutu ölçüsü: 32,5 x 21,5 x 6,5 cm

Ağırlık: 0,750

Diğer Özellikler
Stok KoduHPD58-HNF73
MarkaMonster High ®
Stok DurumuVar
194735139484

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.