Peppa Pig Peppa'nın Akvaryum Macerası Oyun Seti

Fiyat:
794,90 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

Okul öncesi çocuklar ve 3 yaş ve üstü Peppa Pig hayranları, Peppa'nın Akvaryum Macerası Okul Öncesi Oyuncağı ile bir maceraya çıkmaya bayılacaklar.

TV şovunun popüler bir konumundan esinlenen oyun seti, eklemli Peppa ve Baba Domuz figürleri, 2 penguen figürü ve sıcak noktalı bir okyanus fonu da dahil olmak üzere 4 temalı aksesuarla birlikte gelir. Sıcak noktaya bir figür yerleştirin, ileri doğru itin ve balıklar takip edin! Raya bastığınızda balık taklidi yapan bir kova aksesuarına sahip bir buz kaydırağı, ebeveynler ve küçük domuzları için fotoğraf kesimleri ve açılış kaydı olan bir ödeme alanı vardır (üstteki düğmeye basın!). Herkesin en sevdiği 4 yaşındaki domuzla böyle heyecan verici bir macera! © 2021 ABD Ltd/Ent. One UK Ltd. Hasbro ve ilgili tüm terimler Hasbro'nun ticari markalarıdır.

Aquarium Adventure Playset Okul Öncesi Oyuncak ile küçük domuzlar akvaryumu Peppa ve Baba Domuzcuk ile ziyaret ediyormuş gibi davranabilirler.

Pek çok güzel Balıklardan oluşan bir okul bulunmaktadır. Peppa figürünü sıcak noktaya yerleştirin, itin ve balık onunla birlikte ilerleyin! Baba Domuz figürünü de takip edecekler mi?

Bir figürü basamaklardan yukarı doğru yürüyün, sonra rayın üzerine bastırın. Presto, kova balıkla dolu! İşte 2 penguen figürü... öğle yemeğine hazır mılar mı?

2 temalı fotoğraf kesimi, resimler için poz vermek istiyorlarsa Peppa ve Daddy Pig için doğru boyuttadır. Ödeme alanında bir açılış kaydı bulunur (üstteki düğmeye basın)

3 yaş ve üzeri
4 figür ve 4 aksesuar içerir.

Diğer Özellikler
Stok KoduF3634-F4411
MarkaPeppa Pig ®
Stok DurumuVar
5010993929733

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.