Peppa Pig Peppa'nın Süpermarket Macerası Oyun Seti

Fiyat:
794,90 TL
72,82 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

Okul öncesi çocuklar ve 3 yaş ve üstü Peppa Pig hayranları, Peppa'nın Süpermarket Oyun Seti Okul Öncesi Oyuncağı ile bir alışveriş macerasına çıkmaya bayılacaklar.

Eğlenceden bakkaldan ilham alan oyun seti, mafsallı Peppa ve Mummy Pig figürleri ve açılıp kapanan soğutuculu bir fon da dahil olmak üzere 8 temalı aksesuarla birlikte gelir. Ödeme alanında açılan bir kayıt defteri ve hareket eden bir konveyör bandı bulunur: tezgahın üzerine yiyecek yerleştirin ve yanındaki güveç üzerine bir figür yerleştirin. Figürü ileriye doğru itin ve yiyecekler de ilerleyin. Her gün bu 4 yaşındaki domuzla kıkırdayan bir macera! © 2021 ABD Ltd/Ent. One UK Ltd. Hasbro ve ilgili tüm terimler Hasbro'nun ticari markalarıdır.

Peppa'nın Süpermarket Oyun Seti Okul Öncesi Oyuncağı ile küçük domuzlar Peppa ve Mumya Domuzcusu ile birlikte alışveriş yapıyormuş gibi davranabilirler. Arabayı doldurma zamanı.

Hepsi arabanın içine sığan 4 gıda aksesuarının yanı sıra kapısı açılıp kapanan dahili bir soğutucuya sahiptir. Peppa ve Mumya Domuz figürlerini de içerir.

Tezgaha yiyecek yerleştirin ve hotspot'a bir figür yerleştirin. Figürü ileriye doğru itin, yiyecekler de ilerleyin ve kayıt defteri açılır. 

3 yaş ve üzeri
2 figür ve 8 aksesuar içerir.

Diğer Özellikler
Stok KoduF3634-F4410
MarkaPeppa Pig ®
Stok DurumuVar
5010993929726

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.