Pokemon Elektronik ve İnteraktif Figür Charmander

Charmander ile etkileşime geçmeye hazır mısınız?

Eğer cevabınız evet ise, Charmander ile daha önce hiç olmadığı gibi oynayın!

Pokemon ilk başta Japonya kökenli bir video oyunu olarak ortaya çıkan daha sonra çizgi romanları ve anime uyarlamaları yapılan bir seridir. 1995 yılında Satoshi Tajiri tarafından yaratılmış olup Pokemon adındaki hayali hayvanları konu edinir. Serinin maskotu, yanaklarında kırmızı noktalar bulunan ve elektrik çıkartan sevimli Pikachu'dur. 

Dokunmaya ve sese tepki veren bu oyuncak; hareket, ışık ve sesle 50'den fazla farklı etkileşim barındırır. Dans ve şarj modu gibi birçok özelliğe sahip Jazwares'in resmi lisanslı Pokémon ürününü pokemon koleksiyonunuza ekleyin!

My Partner Charmander, sizin ve Charmander'in daha önce hiç olmadığı gibi iletişim kurmanıza olanak tanıyan yerleşik bir mikrofon ve dokunmatik sensör teknolojisine sahip. Dokunuşunuza, sesinize ve hatta müziğinize verdiği 50'den fazla farklı tepkiyle My Partner Charmander'in kuyruk ışığının yanmasını, kollarının oynamasını ve dudaklarının hareket edip parlarken hayat bulmasını izleyin!

My Partner Charmander, neşeli seslerden muhteşem ateşli savaş haykırışlarına kadar 20'den fazla ikonik ses efektine ve ifadeye sahip. Bu oyuncak ile birlikte Pokémon eğitmeni olmanın heyecanını gerçek dünyaya taşıyacaksınız!

Çocuklar bu interaktif oyuncak ile en sevdiği sahneleri yeniden canlandırabilir ya da kendi hikayesini oluşturup yeni maceralara yelken açabilir. Yeni hikayeler oluşturmak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken arkadaşlarıyla oynayacağı oyunlar sosyalleşme becerilerine katkı sağlar.

My Partner Charmander Interaktif Figür; 3 x 1,5V AG13 pil ile çalışmaktadır, piller ürüne dahildir.

Ürün ölçüsü: 10 cm

Kutu ölçüsü: 20 x 8 x 17 cm

Ağırlık: 0,283 kg

Diğer Özellikler
Stok Kodu2367-PKW2367
MarkaPokemon ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
191726399445

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.