Rainbocorns Mini Eggzania Sürpriz Paket Axel

Rainbocorns?un yepyeni serisi Eggzania ile tanışma zamanı!

Rainbocorns ailesinin en sevilenlerinden Eggzania şimdi Mini Sürpriz Peluşlar ile geliyor! Yepyeni 6 farklı karaktere sahip olan Mini Eggzania paketlerinde 10?dan fazla sürpriz ve müthiş bir paket açma deneyimi çocukları bekliyor! Birbirinden sevimli 6 farklı Rainbocorns ve yavruları, unicorn boynuzlu Rainbocorns Eggzania paketlerinde keşfedilmeyi bekliyor.

Birbirinden sevimli 6 farklı Rainbocorns ve yavruları, unicorn boynuzlu Rainbocorns Eggzania paketlerinde ve çok sevimliler! Çocukların tek yapması gereken şey yumurtaları açmak. Sonra her bir sürpriz ile birbirinden eğlenceli oyunlar oynayabilirler. Toplayıp biriktirebileceğin 6 farklı Rainbocorns?u toplayıp biriktirebilir ve onlardan bir koleksiyon oluşturabilirsin. Sevimli peluşların neyi sevdiğini ortaya çıkarmak için kalplerindeki stickerı çıkarmayı unutma!

Rainbocorns Mini Eggzania, çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların koleksiyon merakına katkı sağlar. Arkadaşlarıyla oynayacakları oyunlar sosyalleşmelerine yardımcı olur.

Ürünün; Sarı, Mor ve Beyaz olmak üzere 3 farklı modeli bulunmaktadır.

Kutu içerisinde; Eggzania peluş, büyük yumurta, 3 adet Yolkie Yumurta, Squishy Yolkie, 1 paket Rainbocorns Slime, paket boncuk, uzunluk ipi, 3 adet çıkartma, etiket, koleksiyoncu kılavuzu ve 10?dan fazla aksesuar bulunmaktadır.

Kutu ölçüsü: 19,2 x 18 x 23 cm

Ağırlık:  0,418 kg

Diğer Özellikler
Stok KoduRAR26000-01
MarkaRainbocorns ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
805637916507101

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.