Rainbocorns Monstercorn Dev Sürpriz Howlie

prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu

prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu

prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu

prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu

prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu

Monstercorn?lar ile eğlenceye hazır ol!

Rainbocorns?un yumuşacık, rengârenk ve çok sevimli dünyasında şimdi Monstercorn zamanı! Onlar muzip canavarlar ama hepsi Rainbocorns tasarımlarıyla birbirinden şirin ve eğlenceli! Aksesuar olarak kullanılabilen kanatlara sahip sürpriz yumurtaların içinde 6 farklı Monstercorn ve 35?ten fazla sürpriz var! Üstelik Monstercorn?ların karanlıkta parlayan sürprizlerini keşfetmek çok heyecanlı!

35?ten fazla sürprizi keşfetmek için yumurtayı açın. Toplayabileceğin tam 6 adet pelüş var. Hepsini biriktirebilir ve Monstercorn koleksiyonu oluşturarak oyun eğlenceni katlayabilirsin. Sevimli Monstercorn?u ürkütücü bir yaratığa dönüştürmek için paketten çıkan kanadı da kullanabilirsiniz. Bu sürprizler ile dolu canavarın neyi sevdiğini ortaya çıkarmak için onun kalbindeki stickerı çıkarablirsin.

Rainbocorns Monstercorn Sürpriz Paket, çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların koleksiyon merakına katkı sağlar. Arkadaşlarıyla oynayacakları oyunlar sosyalleşmelerine yardımcı olur.

Ürünün; Warewolf Siyah Mor Ay ve Yıldız Desenli Kanat, Cat Siyah Pembe Puantiye Desenli Kanat, Rat Siyah Beyaz Kurukafa Desenli Kanat, Raven Parlak Pembe Siyah Kurukafa Desenli Kanat, Vampire Mor Siyah Kurukafa Desenli Kanat, Spider Mor Örümcek Ağı Desenli Kanat olmak üzere 6 farklı modeli bulunmaktadır. 

Kutu içerisinde; Monstercorn peluş, kanat, iksir, 20 adet karanlıkta parlayan çıkartma, poster ve 35?den fazla sürpriz aksesuar bulunmaktadır.

Kutu ölçüsü: 29,5 x 21 x 27,7 cm

Ağırlık: 0,607 kg

Diğer Özellikler
Stok KoduRAR25000-06
MarkaRainbocorns ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
805637916506406

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.