Star Wars The Mandalorian Wild Ridin' Grogu

Star Wars Wild Ridin' Grogu interaktif figürü ve havada asılı duran bebek arabasıyla galaksideki en çok aranan ödülü eve getirin!

Bu Star Wars oyuncağı, Disney+'daki The Mandalorian canlı aksiyon serisinden ilham alan tasarım ve dekora sahiptir. 4 yaş ve üstü çocuklar, hayranları tarafından sevgiyle 'Bebek Yoda' olarak adlandırılan Grogu'yu (Çocuk) galaktik maceralara götürmeyi veya en sevdikleri Star Wars anlarını yeniden yaratmayı hayal edebilirler. 25'ten fazla ses ve hareket kombinasyonunun kilidini açmak için Grogu'nun kafasına dokunun, baş aşağı çevirin, sırtına yatırın veya havada asılı bebek arabasına yerleştirin. Grogu'nun kıkırdamasını dinleyin, kafasını hareket ettirmesini izleyin ve Grogu havada asılı duran bebek arabasıyla hareket ederken eğlenceli uçan sesleri etkinleştirin. Bu animatronik oyuncak, birinci sınıf bir yumuşak eşya yakası, yumuşak dokunuşlu baş ve kulaklar, çocuk arabası, tente ve havada asılı duran çocuk arabası standı içerir.

Hayranları tarafından sevgiyle "Bebek Yoda" olarak anılan Grogu (Çocuk), havada asılı duran çocuk arabası, tente ve stand ile tamamlanan bu Star Wars animatronik oyuncağıyla çılgın bir yolculuğa çıkıyor. Bu elektronik Grogu oyuncağıyla kendi başınıza oynayın ve çeşitli kafa hareketlerinin ve ses efektlerinin keyfini çıkarın ya da eğlenceli uçan seslerin kilidini açmak için onu havada duran bebek arabasına yerleştirin 25'ten fazla SFX ve hareket kombinasyonunu etkinleştirmek için Grogu figürünün kafasına hafifçe vurun, baş aşağı çevirin, sırt üstü yatırın veya havada duran bebek arabasına sabitleyin.

İçindekiler: figür, çocuk arabası, tente ve stand.

Figür ölçeği: 12 cm

4 yaş ve üstü

Diğer Özellikler
Stok KoduF3954
MarkaStar Wars ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
5010994124410

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.