Thomas ve Arkadaşları 2'si 1 Arada Dönüşen Thomas Oyun Seti

Gelince Haber Ver !

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Fisher-Price'ın Thomas & Friends 2'si 1 Arada Dönüşen Thomas Oyun Seti ile genç orkestra şefleri evde veya seyahat ettikleri her yerde kendi Sodor maceralarını yaratabilirler!

Bu harika tren setinde, içinde döküm motorları saklayan büyük bir itmeli Thomas ve çocukların tam bir ray seti oluşturmak için ihtiyaç duydukları tüm parçaları ortaya çıkarmak için açılan büyük binek otomobilleri Annie & Clarabel bulunuyor! 2'si 1 arada Dönüşen Thomas Oyun Seti, döküm, itmeli Percy motoru, çalışan Cranky the Crane ve yerçekimine meydan okuyan demiryolu oyunu için havalı yükseltilmiş ray parçaları ile birlikte gelir.

?Büyük Annie ve Clarabel arabaları, döküm motor depolaması için büyük Thomas'lı bir Thomas & Friends itmeli tren ve ray setine dönüşüyor.

Annie & Clarabel, çocukların inşa etmesi için parça ve oyun parçalarını ortaya çıkarmak için açıldı.

Cranky the Crane, çocukların kargo yüklemesine ve boşaltmasına izin veriyor.

Percy döküm motoru ve 8 palet parçası dahil olmak üzere 20'den fazla parça ile birlikte gelir. Ahşap hariç tüm Thomas & Friends parçalarıyla uyumludur. (Ek parça ayrı satılır.)

Fisher-Price Thomas & Friends trenleri ve pistleri, genç şeflerin gösterideki tüm favori karakterleriyle kendi Sodor Adası hikayelerini yaşamalarına izin veriyor. Çocuklar Thomas, Percy ve Steam Ekibinin geri kalanıyla Brendam Docks'tan Blue Mountain Quarry'ye ve ötesine koşarken, sırayla çalışmak, birlikte çalışmak ve mükemmel tren düdüğünü nasıl yapacakları gibi önemli beceriler üzerinde çalışıyorlar.

 Ürün ölçüsü: 14,3 x 42 x 33 cm

Diğer Özellikler
Stok KoduGXH08
MarkaThomas & Friends ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
887961956917

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.