Thomas ve Arkadaşları Motorlu Tren Seti Cranky The Crane Cargo Drop

Minikler, Fisher-Price'ın sunduğu motorlu tren pisti setleriyle Thomas ve Arkadaşları çizgi filmindeki favori karakterler eşliğinde vagona kargo yükleyip indirerek eğlence dolu saatler geçirebilir.

Minik makinistler; Thomas, Percy ve Nia gibi popüler karakterleri içeren setlerin hepsini koleksiyonuna ekleyebilir ve bu pist setlerini birbirine bağlayarak Thomas ve Arkadaşları'nın demir yolu maceralarına yeni eğlence boyutları ekleyebilir. Pist setleri diğer Thomas ve Arkadaşları pistleriyle uyumludur (ahşap olanlar hariç). (Ek ray setleri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)    

Bu motorlu lokomotif pisti setleriyle heyecan dolu Sodor maceraları sizi bekliyor.   

 Çizgi filmdeki sevilen bir karakterin dahil olduğu 1 adet Thomas ve Arkadaşları tren seti içerir. Pille çalışan lokomotifi, Thomas ve Arkadaşları pistlerinde (ahşap olanlar hariç) heyecan dolu maceralara çıkarmak için üstündeki düğmeyi çevirin.

Lokomotif, plastik bağlantı noktalarıyla diğer Thomas ve Arkadaşları trenlerine, araçlara, yük vagonlarına veya yolcu vagonlarına bağlanabilir (Diğer araçlar ve oyun parçaları ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır).

Trenlere ilgi duyan 3 yaş ve üzeri okul öncesi çağdaki çocuklar için.

Serinin; Cranky The Crane Cargo Drop, Percy's Package ve Nia Dockside Drop Off olmak üzere 3 farklı modeli bulunmaktadır. Her set ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.

2 x 1,5V AAA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.

 Ürün ölçüsü: 34,9 x 62,8 x 45,7 cm.
 
Kutu ölçüsü: 38 x 8 x 25,5 cm.

Diğer Özellikler
Stok KoduHGY78-HGY79
MarkaThomas & Friends ®
Stok DurumuBu Ürün Geçici Olarak Temin Edilememektedir.
194735061631

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.